به زودی، پایان کمیک ددپول و مرگ وید ویلسون

توسط : در تاریخ : شنبه, ژانویه 10th, 2015

وید ویلسون با نام مستعار ددپول یکی ار محبوب‌ترین شخصیت‌های کمپانی مارول است که فیلمی سینمایی نیز در انتظارش است اما آن‌طور که اعلام شده است سال ۲۰۱۵ برای کمیک‌های این کاراکتر پایان خوبی نخواهد داشت.

به گزارش Nerdist ران طولانی ددپول با شماره ۲۵۰ (که شماره ۴۵ سری Marvel Now به حساب می‌آید) و با مرگ شخصیت ددپول به پایان خود می‌رسد. این شماره ویژه شامل ۹۵ صفحه است و تعداد زیادی از نویسندگان و طراحان با استعداد این عرصه بروی این قسمت کار خواهند کرد. در این شماره ویژه ددپول دستکش ابدیت ثانوس را نیز در دستش خواهد کرد.

توضیحات این قسمت به همراه طرح جلد کمیک را در پایین مشاهده می‌کنید:

Deadpool #45

  • نویسنده: ERRY DUGGAN, BRIAN POSEHN, BEN ACKER, BEN BLACKER, NICK GIOVANETTI, PAUL SCHEER, JASON MANTZOUKAS, MIKE DRUCKER, و …
  • طراح: MIKE HAWTHORNE, SCOTT KOBLISH و …
  • طرح جلد: SCOTT KOBLISH


خیلی خب، اگه همه شماره های ددپول رو کنار هم بذارید این شماره ۲۵۰ام کمیک ددپول هست! چی بهتر از این که برای جشن شماره ۲۵۰ این شماره آخر باشه؟

در داستانی ویژه «اولتیماتوم» برای انتقام به سراغ ددپول میاد و ددپول راهی نداره جز این که همه اون ۶ جواهر رو از ثانوس بگیره و دستکش ابدیت رو دستش کنه. با حضور نویسندگان مهمان این شماره ویترینی از نمایش دوستان نزدیک ددپول نیز خواهد بود. 

خطر اسپویل: ددپول در پایان این شماره می‌میرد.

گری دوگان نویسنده مشترک این کمیک در محاصبه‌اش گفت:

برای این شماره از شروع کمیک های ددپول و شماره ۱ سری Marvel Now برنامه داشتیم. و فکر می‌کنم و امیدوارم که خواننده‌ها نیز همین فکر رو بکنن که این شماره پایانی در خورد این شخصیت باشد.

از شروع سری کمیک های Now ددپول این شخصیت با فرزا و نشیب های زیادی روبرو بوده است. از ازدواجش با Shiklah خون آشام گرفته تا فهمیدن این که دختری نیز دارد. حالا این آخرین پیچش داستانی گری دوگان و برایان پوسن در سری کمیک های این مزدور پر حرف است.

نظر شما در مورد مرگ ددپول چیست؟ شماره ۴۵ کمیک ددپول آوریل امسال منتشر خواهد شد.