بن هاردی در نقش Angel

توسط : در تاریخ : جمعه, آوریل 10th, 2015

برایان سینگر مشغول پیش بردن فیلم بعدی‌اش «ایکس‌من: اپوکالیپس X-Men: Apocalypse» است و در این میان ذره ذره اطلاعاتی نیز به ما داده می‌شود. در تازه‌ترین خبرها با تازه‌ترین عضو تیم آشنا می‌شویم.

 امروز برایان سینگر تایید کرد که بن هاردی قرار است نقش انجل را در فیلم «ایکس‌من: اپوکالیپس» ایفا کند. ستاره مجموعه EastEnders احتمالا قرار است نقش شخصیت وُرِن وُرثینگتِن سوم را برعهده بگیرد، این کارکتر که برای اولین بار در مجموعه نچندان موفق «ایکس‌من: آخرین مقاومت» با بازی بن فاستر حضور پیدا کرد قرار است در مجموعه «ایکس‌من: اپوکالیپس» نقش جوانی او این بار توسط بن هاردی ایفا شود.

سینگر در طی مصاحبه اش با مجله امپایر این مطلب را تایید کرد، همچنین او به طعنه عنوان کرد شاید در فیلم اپوکالیپس شاهد ظهور ارک‎انجل نیز باشیم.

سینگر گفت:

بن هاردی آنجل است! من آن را تایید می‎کنم، اما او یک فرشته بسیار خوب نیست! و این رو به همه می‎گم…

اگر چه این سرنخ کافی نیست، اما شما میتوانید گالری تصاویری که  سینگر از این کارکتر منتشر کرده است را در بالا ببنید. با دیدن آن بالها میتوان گفت او بیشتر آرک‎‎انجل هست تا انجل. حدس ما این است که آپوکالیپس «چهار اسب‎سوار مرگ» خود را پیدا کرده است.

«ایکس‌من: اپوکالیپس» در تاریخ ۲۷ می ۲۰۱۶ (۷ خرداد ۱۳۹۵) اکران خواهد شد.

منبع : Comicbook


انجل Angel

img

یک جهش یافته و عضو اصلی گروه «ایکس‎من». وارن بال‎های شبیه به فرشته‎اش را در دوران کودکی به دست آورد و در کنار آن قدرت احیاء بی‎همتایی در خونش جاری شد. بعد از تبدیل شدن به یکی از سلاح‎های «آپوکالیپس»، وارن به آرک‎انجل بی‎رحم بدل شد.