بن افلک از سکان داری فیلم مستقل بتمن کناره گیری کرد

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, فوریه 1st, 2017

بن افلک بازیگر و کارگردان ۴۴ ساله امریکایی که قرار بود کارگردانی و ایفای نقش بروس وین/بتمن را بر عهده داشته باشد از کارگردانی این پروژه کناره گیری کرد.

افلک که مدتی با وارنر دچار اختلاف نظراتی شده بود در بیانه ای اعلام کرد:

«شخصیت های خاصی وجود دارند که جایگاه ویژه ای در دل میلیون ها هوادار دارند.ایفای این نقش تمرکز،اشتیاق و بهترین بازی ممکن در توان من رو طلب میکند.و مشخص شد که من نمیتوانم هر دو کار را با کیفیتی که لازمه ان هاست انجام دهم.من به همراه استدیو، تصمیم گرفتیم که کارگردانی رو پیدا کنیم که با من در این پروژه عظیم همکاری بکند؛ البته هنوزم در پروژه حضور دارم و ما مشغول ساختنش هستیم اما فعلا دنبال یک کارگردان میگردیم.من همچنان کاملا متعهد به این پروژه باقی میمونم و منتظرم که به این اثر برای هوادارانش در سراسر دنیا زندگی ببخشم.»

 

NELdO96gUxAUPM_5_b

 

همچنین کمپانی برادران وارنر با انتشار بیانه ای گفت وارنر کاملا از تصمیم افلک حمایت میکند و متعهدانه با او کار خواهند کرد تا فیلم مستقل بتمن را بر روی پرده ی نقره ای بفرستند.

منابع اگاه خبر دادند که این تصمیم صرفا برای خیر و صلاح پروژه گرفته شده و ارتباطی با اختلاف نظرات بین افلک و استدیو یا پروژه های دیگر افلک نداشته است.

اما جایگزین او چه کسی خواهد بود؟ هنوز تصمیم قاطعی در این مورد توسط وارنر گرفته نشده اما شایعاتی وجود دارد که مت ریوز (کارگردان فیلم هایی چون ظهور سیاره میمون ها) بیشترین احتمال انتخاب شدن را دارد.