«بن افلک»، تهیه کننده اجرایی «اتحادیه عدالت»

توسط : در تاریخ : شنبه, می 7th, 2016

«بن افلک» که اخیرا با ایفای نقش «بتمن» در «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» بسیار درخشیده، علاوه بر ایفای این نقش در فیلم «اتحادیه عدالت»، تهیه کننده اجرایی آن نیز خواهد بود.

«زک اسنایدر»، در ادامه فیلم های «مرد پولادین» و «بتمن علیه سوپرمن»، این فیلم را نیز کارگردانی میکند. «کریس تریو» نیز برای نوشتن فیلمنامه بازگشته است. فیلم اختصاصی «بتمن» نیز توسط بن افلک کارگردانی خواهد شد که باعث میشود تهیه کنندگی اجرایی «اتحادیه عدالت» توسط او چندان تعجب برانگیز نباشد.

«وارنر» هنوز به دنبال این است تا چگونه خود را در بازار فیلم های ابرقهرمانی جا کند. فیلم اخیر آنها یعنی «بتمن علیه سوپرمن» بطور کامل توسط منتقدین له شد و پایین ترین نمرات را دریافت کرد و مخاطبان نیز در رابطه با فیلم دو دسته بودند: فن هایی که از فیلم استقبال کردند و مخاطبان عادی ای که تا حد نفرت از فیلم جلو رفتند !

«افلک» در سابقه کاری خود نوشتن فیلمنامه و کارگردانی چند اثر را دارد و همچنین برای کارگردانی «آرگو» اسکار برده است.

او همراه با «هنری کویل»، «گل گدات»، «جیسون موموا»، «ری فیشر» و «ازرا میلر»، «اتحادیه عدالت» دنیای سینمایی «دی سی» را تشکیل میدهند و ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۱۳۹۶) به سینماها می آیند.


  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   خوب، فقط و فقط میتونم امیدوار باشم که به بهترین وجه ممکن این یونیورس سینمایی رو بسازن و گسترشش بدن.
   واقعا دیگه حوصله شکست خوردن دوباره و رفتن تا بازگشتی دوباره برای شروع دوباره یونیورس و خیل عظیمی از افراد اعم از فن متعصب و افراد رو اعصاب و غیره و غیره رو ندارم.
   فقط ازشون میخوام که گاف ندن، مخصوصا زک که هم بودنش خوب هم بده مثل چاقو میمونه، واقعا فکر میکنم که آگه در کنارش یه کارگردان دیگه که نقاط ضعف زک نقاط قوتش باشه قرار بدن عالی و بترکون میشه (امیدوارم این کار رو انجام بدن((کسی میدون که اینو چجوری میشه به گوش مسولین مربوطه رساند، شاید با خودشون بگن بد فکری نیست که به نظرم اصلا هم بد نیست چرا چون همین جنگ داخلی و دوکارگردانی بودنش و موفقیت عظیمش نشونشه)))، البته برنامه ریزی خوب و گوش دادن به خواسته های کمیک دوستان و وفادار بودن به کمیک و… هم باعث موفقیت های بزرگ میشه و از شکست و تحقیر جلوگیری می کنه.

   GOOD LUCK.

  • shayan
   در پاسخ به shayan

   حالا میشه بهش امیدوار بود

  • Amir dabir
   در پاسخ به Amir dabir

   با عرض سلام و خسته نباشید
   در خصوص فیلم باید بگم که دسته بندی فیلم به این شکل اشتباه است… من خودم از فن های دو آتیشه ی بتمن و تا حدودی دی سی هستم اما واقعا فیلم خوب نبود!…شاید تنها نکته ی مثبت آهنگ های متن هنس زیمر بود… صحنه های فیلم به شدت گسسته بودند و فیلم پیوستگیشو خیلی از جاها از دست میداد و از همه بدتر بتمن آدم کش بود!… درسته بعضی از جنایاتی که توسط بتمن صورت گرفت تصادفی بودند اما در دو صحنه بتمن به عمد آدم کشت در حالی که شاید اصلا نیازی به آن نبود و این اصلا جالب نیست!…من به عنوان یک فن واقع بین دی سی نظرم اینه که نقاط ضعف فیلم خیلی بیشتر از نقاط قوت آن بود…

  • babak
   در پاسخ به babak

   vay vay, filmi ashghal mese khode BVS mishe .Heifeee Batman Nolaaan vaghean Heif

   • marc
    در پاسخ به babak

    اگه bvs فقط یک نقطه قوت داشته باشه اون بن افلکه.
    نولان هم فقط از اسامی کاراکتر های batmanاستفاده کرده بود و هیچ شباهتی به اصلشون نداشتند.
    در اینکه نولان کارگردان خوبیه شکی نیست ولی مجله ی دنیای تصویر نکته قشنگی نوشته بود:
    ((نولان بتمن رو معروف نکرد،بتمن نولان رو معروف کرد.))

    • babak
     در پاسخ به marc

     ((نولان بتمن رو معروف نکرد،بتمن نولان رو معروف کرد.))
     khande tar tarin va mozakhraf tarin jomlei ke mishod goft hamineeee, nolan ghabl az batman film haei mese mementoo dasht va asn niazi be batman nadasht

     • marc
      در پاسخ به babak

      بله همونطور که گفتم کارگردان خوبیه و ممنتو روکه خودم هم عاشقشم اما تا به من بگو تا قبل از batman begins چند نفر توی همین خاورمیانه یا همین ایران شخص نولان رو میشناختن؟نولان قبل از بتمنش هم کارگردان خوب و معروفی بود اما بتمن بود که شهرتش رو جهانی کرد.

   • marc
    در پاسخ به babak

    در ضمن بن افلک آدم کار بلدیه.تمام تمرکزش رو روی کارش میذاره و مثل زک اسنایدر خود بین نیست.
    کاراش هم مثل the town و gone girl و … به دل میشینن.حتی آرگو هم ، با اینکه موضوعش برای ما ایرانی ها اصلا جالب نبود،ولی از لحاظ فنی و فیلمسازی کار خوبی بود.

  • Kilowog
   در پاسخ به Kilowog

   باید منتظر جوخه انتحار بود.
   اگه برعکس bvs بتونه نظر منتقدان و کمیک فنها را جلب کنه
   و درک درستی از شخصیت‌ها فیلم به تماشاگران انتقال بده،صددرصد دیوید آیر جایگزین اسنایدر نخود مغز میشه.

  • ادموند
   در پاسخ به ادموند

   اسنایدر انگلیه که به جون یونیورس دی سی افتاده…

  • امید قربانی
   در پاسخ به امید قربانی

   بابا چرا الکی جو میدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   فیلم سی دقیقه اش حذف شده بود اگه بین صحنه های فیلم bvs ناهماهنگی و گسستگی میبینید به خاطر خذف خیلی از صحنه هایی که نباید حذف میشد و حذف شد برای بیننده های سینما
   و تنها اشتباهشون این بود که فیلم رو دو قسمتی نساختن
   و یه مقدار سوپرمن رو بد نشون دادن ولی هنری کویل خوب بود وبتمن عاااالی بود و بن افلاک که منفجر کرده بود
   در ضمن این متن پایین هم جواب اون دوستمون که گفت بتمن چرا آدم میکشت و من بدم اومد :

   (بتمن بن افلک نه تنها از نظر ظاهری بلکه بطور کلی اقتباسی آزاد از بتمن سالخورده‌ای است که در سال ۱۹۸۶ توسط فرانک میلر در رمان گرافیکی “ّبازگشت شوالیه تاریکی” خلق شد. او پس از پشت سر گذاشتن یک ترامای تاثیرگذار، نقاب خود را کنار گذاشته و دیگر امیدی به وجود خوبی در این دنیا ندارد همانطور که خود ذکر می‌کند: «جنایتکاران مانند گیاهان هرز هستند، هرچه آن‌ها را نابود کنی باز تعدادشان بیشتر می‌شود.»
   پس از حادثه‌ی متروپلیس و ظهور سوپرمن، بتمن بار دیگر نقاب خود را به سر می‌کند اما دیگر آن شوالیه تاریکی‌ای نیست که قبلاً عدالت را در گاتهام برقرار می‌کرد؛ حال بتمن جنایتکاران را با سمبل خفاش برند می‌کند و حتی آنطور که باید و شاید برای جان‌شان نیز ارزش قائل نیست و دیگر اعتقادی به خط قرمز مشهور خود ندارد.) که این نقد در سایت محبوب فانتزی کمیک هست

   • marc
    در پاسخ به امید قربانی

    درسته وبی یک فرق بزرگ داره:
    اینکه توی بازگشت شوالیه تاریکی بتمنی رو دیدیم که بتمن بودن رو کنار گذاشته و در نتیجه عقاید خودش رو رها کرده ولی توی bvs بتمن بازنشسته نشده بود و به کارش ادامه داده بود و وقتی کارش رو ادامه میده یعنی به عقایدش پای بنده و کسی رو نمیکشه ولی این تناقض توی bvs دیده میشد.

    • امیرحسین صادقی
     در پاسخ به marc

     تو bvs بتمن بعد از اون همه بلایی که سرش اومده مخصوصا کشته شدن رابین به دست جوکر دیگه امیدی به اجرای عدالت نداره و دیگه آرمان ها و قوانینش براش مهم نیست
     که هر چند در آخر فیلم مرگ سوپرمن تحت تاثیر قرارش میده و دوباره میشه همون بتمن قبل
     اگه تصاویر پشت صحنه جوخه انتحار رو ببینین بتموبیل بتمن دیگه اون مسلسل های جلوییش رو نداره
     بنظرم واقعا خوب هندل کردن قضیه رو و فکر پشت سرش بوده

     • FEIZ
      در پاسخ به امیرحسین صادقی

      به نکته خوبی اشاره کردید، یکسری از این مواردی که ایراد در نظر گرفته شده از عمد بوده (نه اینکه بخوان ایراد باشه، نه، بلکه در نظر منتقدان یه ایراد اومده که واقعا بدون دیدن ادامه یونیورس هم چیزی جز ایراد نمیشه در نظرش گرفت) تا بعداً تو آینده dccu ما کم کم با این موارد دوباره روبه روبشیم تا به جوابش برسیم و با خودمون بگیم پس اون به این دلیل بود و… تا هم فیلم ها کاملاً با هم در ارتباط باشند و هم فیلم ها نیاز به هم پیدا کنند تا بیننده بیشتر درگیر تمام این فیلم ها بشه و دلایل دیگه که الان به ذهنم نمیرسه، مثلا همین عجیب بودن سوپرمن که میگن یه طوریه رو با مرگش در نظر بگیرید و اینکه قرار دوباره سوپرمن برگرده؟!! میفهمید که سوپرمن رو اینجوری درست کردن تا تو لیگ عدالت که از مرگ بر میگرده ما شاهد یه سوپرمن متفاوت با خلق و خوی نرمال کمیکیش و اون اصل امید بودنش رو ببینیم، این دقیقا شبیه همون تغییر حال بتمن که گفتید.

      البته، متاسفانه این تیر عوامل فیلم به سنگ خورده و به جای ساخت تفاوت، اینکه یه روش جدید رو ما ببینیم و… باعث ضعف فیلم شد.
      میشه گفت این موارد بد پیاده سازی شده یا اون نشونه هایی که باید برای آشکار سازی این ایده پیاده میشد، پیاده نشد، یعنی نشونه های لازم برای نشون دادن عیب نبودن این ایده ها به وجود نیومد.

      موضوع سنگین بود😀، بهتر از این نمی توانستم بگم.

     • marc
      در پاسخ به امیرحسین صادقی

      البته اون صحنه طبق اطلاعات داده شده و تریلر، مربوط به اوریجین هارلی کویینه که در گذشته و طبیعتا قبل از bvs اتفاق میفته.اما درمورد نظرتون راجع به بلاهایی که سر بتمن اومده این رو در نظر بگیریم که بتمنی که ما میشناسیم کسیه که هیچ وقت احساسات شخصیش رو با کارش و وظیفش قاطی نمیکنه و نمیذاره که غم و اندوهش توی تصمیماتش تاثیر بذاره و برای همین اسمش با معنای عدالت گره خورده.
      بتمن کاملا بر تمایلات خودش تسلط داره پس چه مرگ رابین و چه هر درد دیگه ای اون رو مغلوب احساساتش نمیکنه.

  • detective
   در پاسخ به detective

   ینی اگه بن افلک رو کارگردان justice league هم بذارن من راضیم.
   اصلا نمیشه به این زک اسنایدر اعتماد کرد. دوتا از بهترین کمیک های بتمن و سوپرمن ( the dark knight returns و death of superman) که آخر خط داستانی کارکتر ها هم هستش، میاد تو شروع universe نشونش میده.
   مخصوصا مرگ سوپرمن. یه کارکتر که خیلی lightه ، رو تو فیلم دارک و خشک نشون میده و هنوز هم تو بیشتر دوتا فیلم نیومده ، چرا باید مرگش زود انجام بشه و بعد نشونش بدن زنده س؟ اگه مرد خب به درک. کسی اهمیت نمیده. خیلی سرکاری بود.