«بروس وین» و «سلینا کایل» سریال «گاتهام» انتخاب شدند

توسط : در تاریخ : سه شنبه, مارس 4th, 2014

هالیوود ریپورتر اعلام کرد که سریال «گاتهام» که به شرح جوانی «جیم گوردون» می‌پردازد، «بروس وین» و «سلینا کایل» که به «زن گربه‌ای» معروف است را پیدا کرده.

دیوید مازوز (David Mazouz) برای نقش «بروس وین» جوان انتخاب شده است. این خبرگذاری پسر «مارتا» و «توماس وین» را به عنوان بچه‌ای توصیف کرد که محکوم به زندگی انفرادی پس از مرگ مصیبت‌بار والدینش شده است. او «جدی، غمگین و متکی به راهنمایی و حفاظت «آلفرد پنی‌ورث» و «جیمز گوردون» است». مازوز شبکه‌ی فاکس را با حضورش در سریال «لمس» (Touch) به تحسین واداشت، بنابراین آن‌ها برای همکاری مجدد با وی مشتاق بودند. این نقش بسیار بزرگی برای این بازیگر است زیرا تا وقتی که سریال روی آنتن می‌رود این نقش را برعهده خواهد داشت. گفته شده که این مجموعه زمانی به اتمام می‌رسد که «بروس» به «بتمن» تبدیل می‌شود.

همچنین اعلام شده که کامرن بیکوندوا (Camren Bicondova) نقش «سلینا کایل» را برعهده خواهد داشت. این مجموعه نسخه‌ی جوان دشمنان «بتمن» را خواهد داشت. بنابراین بیکوندوا نیز به شخصیت «پنگوئن» می‌پیوندد تا اولین شرورهای این سریال شکل بگیرند. «سلینا» به این گونه توصیف شده است: «او یک نوجوان یتیم مشکوک و کاملاً غیرقابل پیش‌بینی است. او یک دزد خیابانی و یک جیب‌بر ماهر است که وقتی به دام می‌افتد خطرناک می‌شود».

با انتخاب این دو بازیگر گروه بازیگری سریال «گاتهام» تقریباً کامل شده است.