برندهای اصلی رویداد Secret Wars

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژانویه 25th, 2015

دیروز مارول کامیکس دنیاهای اصلی مجموعه «جنگ‌های پنهان» که اتفاقات تای این های این مجموعه در آن رخ خواهد داد را رونمایی کرد. «جنگ‌های پنهان» قرار است پایانی برکل یونیورس‌های مارول باشد. این تای‌این‌ها عبارتند از: «جنگ‌های پنهان: روزهای آخر»، «جنگ‌های پنهان: مناطق جنگی» و «جنگ‌های پنهان: دنیای جنگ». توضیحات مرتبط با هریک در ادامه مطلب.

last days

اولین مجموعه‌ی تای‌این‌ها «جنگ‌های پنهان: روزهای آخر Secret Wars: Last Days» نام دارد که موضوع آن اعمالی است که شخصیت‌های جهان مارول در روزهای قبل از آغاز جنگ‌های پنهان انجام می‌دهند.

اکسل آلونسو سردبیر مارول اذعان داشت:

«اگر متوجه شوید که امروز آخرین روز زندگی شما بر روی زمین است چه‌کار می‌کنید؟ این سؤالی است که قهرمانان مارول محبوب شما در طرح داستان کمیک روزهای آخر، ضمن آماده شدن برای جنگ‌های پنهان و پایان جهان مارول از خود می‌پرسند.»

battleworld

مجموعه دوم از «جنگ‌های پنهان: دنیایِ جنگ Secret Wars: Battleworld» نام دارد و موضوع آن راجع‌به کشورهای مختلفی است که باعث ایجاد «دنیایِ جنگ» کاملاً جدیدی می‌شود.

    آلسونو همچنین افزود:

«اگر می‌خواهید کاملاً متوجه شوید که در سطح این سیاره‌ی تازه چه اتفاقاتی می‌افتد مجموعه دنیای جنگ مخصوص شما است. چه کسی به دنیایی جنگ نظم می‌دهد؟ روابط بین سرزمین‌های مختلف چگونه است؟ وقتی این سرزمین‌ها با یکدیگر درگیر جنگ می‌شوند چه اتفاقی می‌افتد؟ چه موجودات جدید و عجیبی در این جهان زندگی می‌کنند؟ چه موجودات آشنایی در این جهان حضور دارند؟ طرفدارانی که می‌خواهند کاملاً متوجه شود که چگونه این بخش‌ها با یکدیگر تعامل دارند باید حتماً این کتاب‌ها را بخوانند.»

warzones

مجموعه‌ی آخر از «جنگ‌های پنهان: مناطق جنگی Secret Wars: Warzones» نام دارد و موضوع آن در رابطه با مللی است که در دنیای جنگ حضور دارند و این مجموعه همچنین از آینده‌ی جهان مارول نیز خبر می‌دهد.

اگر در جستجویی نگاهی به آینده هستید، مجموعه‌ی مناطق جنگی مخصوص شما است. سازندگان این مجموعه تخیلات خود را آزاد گذاشته‌اند تا زیربنای آینده را پی ریزی کنند. چه محبوب‌ترین داستان‌های گذشته مارول بازگو شود و یا داستان‌های جدید بیان شود، در هر دو صورت باید منتظر اتفاقات غیرمنتظره‌ای باشید.

ساخت مجموعه «جنگ‌های پنهان» در ماه می با نویسندگی «جاناتان هیکمن Jonathan Hickman» و طراحی «ایساد ریبیک Esad Ribic» شروع می‌شود. این مجموعه نه‌تنها دنیای اولیه‌ی مارول، بلکه جهان آلتیمت و چندین داستان مهم دیگر را به یک دنیای مارول واحد تبدیل خواهد کرد.