برنامه تابستان ۲۰۱۵ مارول مشخص شد

توسط : در تاریخ : شنبه, نوامبر 8th, 2014

همان طور که در جریان هستید مدتی است مارول تیزرهای جدیدی از عناوین قدیمی خود برای تابستان ۲۰۱۵ منتشر می‌کند (تعدادی از آن‌ها را این‌جا ببینید) اما تا بحال هیچ چیز از برنامه این شرکت برای این تیزرها مشخص نشده بود تا اینکه دیروز مارول با انتشار تیزری تصویری همه چیز را روشن کرد.

با توجه به حدس‌هایی که زده شده بود تمامی این تیزرها به یکدیگر مرتبط هستند و قرار است در خدمت رویداد بزرگ سال بعد یعنی جنگ‌های مخفی باشند. این کمیک‌ها نیز قرار است شرایط را برای رویداد جدید جنگ های مخفی و ساخت Battleworld دیگر مهیا کنند.

در رویداد اصلی که در سال ۱۹۸۴ به چاپ رسید تعدادی از ابرقهرمانان مارول توسط فردی به نام Beyonder به کهکشانی به نام Battleworld که در اصل خودش ساخته بود تا جنگی میان بزرگترین ابرقهرمانان و ابرشروران دنیای مارول به راه بیاندازد منتقل می‌کند.

این‌طور که مشخص است این Battleworld جدید از چندین نسخه متفاوت از دنیاهای مارول که هر کدام در عناوین معرفی شده وجود دارند شکل خواهد گرفت. این شکل‌گیری در قالب تیزری از مارول منتشر شده است که در پایین می‌توانید مشاهده کنید.

آیا به نظر شما شرور این داستان همان Beyonder است و این دنیا را او دوباره می‌سازد یا پای کس دیگری در میان است؟ آیا مارول با این داستان قصد دارد به تمام دنیاهای موازی خود پایان دهد و یک دنیای واحد را بسازد؟ نظرات خود را با ما در پایین و بخش نظرات در میان بگذارید.