«بتمن: شوالیه ی تاریکی» و «تالون» نیز به پایان می رسند

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, دسامبر 19th, 2013

گرگ هرویتز (Gregg Hurwitz) نویسنده ی کمیک «بتمن: شوالیه ی تاریکی» هم به پا جای پای جف لمیر، نویسنده ی «انیمال من» گذاشت و در وبلاگ خود اعلام کرد که کار او بر روی این کمیک در ماه مارس تمام شده و خود کمیک نیز در این ماه متوقف می شود.
هرویتز نوشت:batmandarkknight01_cover-195x300

بتمن جاویدان است اما متاسفانه تمام عناوینش این گونه نیستند. «بتمن: شوالیه ی تاریکی» در شماره ی ۲۹ به پایان می رسد. وقتی اولین بار برای نوشتن یک آرک داستانی تنها، به همراه دیوید فینچ (David Finch) قرارداد امضا کردم، هیچ وقت تصورش را هم نمی کردم که تا این مدت بمانم. به خاطر کارهایم روی رمان ها و نمایش نامه ها، به ندرت می دانم که تا چه وقت می توانم در خدمت پروژه باشم به همین سبب معمولاً هر دفعه کار یک داستان ۶ قسمتی را برعهده می گیرم و خیلی جلوتر از برنامه می نویسم. دی سی در مورد این تطبیقات خیلی عالی و خوب رفتار کرد و به خاطر انعطاف پذیری آن ها من برای دو سال (واقعاً خوش لعنتی) روی این عنوان کار کردم.

ظاهراً در آخرین شماره هرویتز سورپرایزهای بیشتری برای هواداران در چنته دارد. وی اضافه کرد:

قبل از اینکه خداحافظی بکنیم چیزهای بزرگی برایتان کنار گذاشته ایم. آلبرتو پونتیکولی (Alberto Ponticelli) با استعداد قرار است تا موقعیت پیچیده ای را که برایم بسیار عزیز است به تصویر بکشد. و در قسمت آخر شوالیه ی تاریکی ما دوست خوبم ون اسکایور (Van Sciver) «من بت»ـی را معرفی می کند که قبلاً مثل آن را ندیده اید.

TALON_Cv17_52a9e8e4b62496.39031511-197x300بعد از اعلام انتشار کمیک جدید «بتمن:جاویدان» و به همراه داشتن چندین فرد پرسابقه که یا منجر به تمام کردن عناوین این افراد و یا ایجاد نیاز برای حرکات خلاقانه می شد، «بتمن: شوالیه ی تاریکی» یکی از عناوینی بود که خیلی ها معتقد بودند که در «میانه» قرار دارد. یعنی احتمال متوقف شدن و ادامه ی آن به یک اندازه بود. به خاطر حضور عناوین بتمن بسیار، به نظر می رسید که اضافه کردن یک عنوان تازه منجر به لغو کمیک هایی شود و البته این واقعیت که سه گانه ی شوالیه ی تاریکی کریستوفر نولان دیگر در مرکز توجه نیست و این که «شوالیه ی تاریکی» عنوانی نیست که یک دهه قدمت داشته باشد، بنابراین کمیک «بتمن:شوالیه ی تاریکی» به گزینه ای مناسب
از طرف دیگر تیم سیلی (Tim Seeley) و خورخه لوکاس (Jorge Lucas) از طریق اعلامیه های شرکت دی سی پایان کمیک «تالون» را اعلام کردند.
این مجموعه که از دو آرک داستانی اول اسکات اسنایدر و گرگ کاپولو در کمیک «بتمن» نشات گرفته بود، پس از اشاره ی جیمز تاینیون چهارم (James Tynion IV) به استفاده از تالون در کمیک «بتمن: جاویدان» گمان می رفت که این کمیک نیز متوقف شود. تاینیون نویسنده ی بیشتر کمیک «تالون» بود.