بتمن: شایعه ی نام جرج میلر و دنیس ویلنیو در لیست کارگردانی

توسط : در تاریخ : یکشنبه, فوریه 5th, 2017

پس از خبر کناره گیری بن افلک از کارگردانی فیلم «بتمن»، مت ریوز به عنوان یک جایگزین احتمالی ظاهر شد. هرچند کارگردان «Dawn of the Planet of the Apes» تنها فرد داخل لیست افراد در نظر گرفته شده برای این سِمَت نیست.
در حالی که که Deadline گفته است مت راس (کاپیتان فنتستیک) نیز یکی از مدعیان است، فوربز سه فیلمساز دیگر را هم به این ترکیب اضافه کرد: گوین اوکانر (Warrior، The Accountant)، دنیس ولینیو (Sicario، Blade Runner 2049) و جرج میلر (Mad Max: Fury Road).

لیست با اینکه جذاب و با بالاترین شایستگی است، بنظر میرسد که ویلنیو را باید از آن حذف کرد. با در نظر گرفتن این موضوع که او کارهای پس از تولید سیکوئل Blade Runner را تکمیل کرده است و حالا مشغول بازسازی فیلم Dune می شود، بعید بنظر می رسد برادران وارنری که اکران بتمن را برای ۲۰۱۸ اعلام کرده اند، بخواهند صبر کنند تا ویلنیو برنامه اش خالی شود.

البته برای مدت زمان زیادی است که میلر را برای بدست گرفتن سکان یک فیلم ابرقهرمانی در نظر گرفته اند. او در سال ۲۰۰۷ به کارگردانی فیلم Justice League Mortal بسیار نزدیک بود که استودیو کاسه کوزه ها را در هم شکست و در سال ۲۰۱۵ شایعه ی ساخت سیکوئل Man of Steel توسط او منتشر شد که درست هم نبود.
فربز با اشاره به این موضوع که استثنائاً برادران وارنر به زودی یک جایگزین اعلام می کنند گفت با در نظر گرفتن اینکه Wonder Woman قبل از آوردن پتی جنکینز بر سر کار، یک کارگردان را از دست داد و The Flesh هم تا به الان دو کارگردان را پشت سر گذاشته است، «دلیل خوبی» وجود دارد که در این فرایند عجله نکنیم. که البته بنظر می آید این استودیو است که فشار می آورد تا بتمن زودتر وارد مرحله ی تولید شود، حتی در حالی که افلک دائماً تکرار و بصورت عمومی اعلام کرده بود که باید دست نگه داشت.
همچنان، در حالی که فیلمنامه نویس اسکار برده، کریس تریو (Argo) شانس خود را در فیلمنامه ی بتمن، که نوشته ی اصلی آن توسط افلک و جف جانز قلم خورده بود، امتحان می کند، شاید برادران وارنر بخواهند اندکی از سرعتشان بکاهند.
فیلم به صورت آزمایشی عنوان The Batman را گرفته است. ستاره های فیلم، بن افلک در نقش بروس وین، جرمی آیرنز در نقش آلفرد پنی ورث، جی.کی سیمونز در نقش کمیسر گوردن و جو مگانیلو در نقش دث استروک هستند.