بتمن به تلویزیون باز می گردد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 24th, 2014

اما خبری خوش آیند برای کسانی که سریال انیمیشن تلویزیونی بتمن با عنوان ” از بتمن بر حذر باش” را دنبال می کرده اند. این سریال انیمیشنی قرار است بار دیگر پخش خود را از سر بگیرد.
BewareTheBatman1قرار است ۱۵ قسمت باقیمانده و روی آنتن نرفته ی این سریال انیمیشنی بیست و شش قسمتی به صورت هفتگی از کارتون نتورک پخش شود.
در انیمیشن ” از بتمن بر حذر باش” با بتمنی جوان تر و خشن تر، آلفردی بزن بهادر تر و همین طور کاتانا به عنوان اولین همراه بتمن سر و کار داریم.
در گذشته نیز دو سریال دیگر انیمیشنی دی سی از همین شبکه یعنی گرین لنترن و جاستیس جوان با بی نظمی و وقفه های طولانی مدت در پخش که به چند ماه می رسیده اند مواجه بوده است. به نظر می رسد قرار نیست سریال ” از بتمن بر حذر باش” هم از این وقفه ها بی نصیب بماند. اما این که آیا بی نظمی ها در پخش این سری ادامه خواهد داشت یا نه را تنها زمان مشخص خواهد کرد.
کسانی که این انیمیشن را دنبال می کنند نظر خود در مورد این سریال را زیر همین پست با ما در میان بگذارید و در صورت داشتن نوشته ای در نقد این سریال نوشته ی خود را به ایمیل فانتزی کمیک ارسال کنید.


  • GeEk
   در پاسخ به GeEk

   بعد از The Batman (که از هر ۱۳ قسمت هر سیزن، تو ۱۰تاش جوکر بود) و Batman: The Brave and the Bold (که خیلی کودکانه بود)، Beware the Batman خیلی خوب بود. هم به خاطر این که دیگه روی جوکر تمرکز نمی‌کرد و هم به خاطر فشای تاریک‌ترش. خوش‌حالم که دوباره ادامه پیدا می‌کنه.

  • فربد
   در پاسخ به فربد

   این سریال انیمیشنی بسیار زیباست فقط نقطه ی ضعفش در اینه که کاراکترها مخصوصا بروس وین خیلی اغراق آمیز طراحی شده اند .
   ولی در کل سریال خویب اسنت اگر قرار باشه امتیازی بهش دم از ۱۰
   ۸٫۵ بهش میدم.

  • Green Arrow
   در پاسخ به Green Arrow

   کل قسمت ها رو دیدم به نظرم بهتر از دیگر سریالای بتمنه.(تاکید میکتم نظر شخصیه)

  • Haganeno
   در پاسخ به Haganeno

   از کیفیت انیمیشناش اصلا خوشم نمیاد.
   ولی داستانش نسبت به بقیه بتمن های کارتونی به نسبت کار شده تره .
   در کل به یه بار دیدنش میرزه

  • داتیس
   در پاسخ به داتیس

   بنظر من طراحی کاراکترها خیلی خیلی کودکانس

  • detective
   در پاسخ به detective

   سریالش بیشتر گروه سنی زیر ۱۷ سال رو هدف گرفته به نظرم!
   کلا سریال های خیلی بهتر از دنیای دی سی در حال پخش یا تو نوبت پخش اند و خلاصه این که وقت خودتون رو با این سریال هدر ندید !

  • محمد
   در پاسخ به محمد

   با سلام ببخشید این انیمیشن فصل دومش نیز ساخته خواهد شد؟
   ببخشید دختر خفاشی در این انیمیشن حضور ندارد؟
   ببخشید یه سوال در مورد کمیک بت من هم داشتم تا حالا کاتانا شخصیتی که در این انیمیشن هست کشته شده مثل خود بت من یا دختر خفاشی ؟
   ممنون