با چهره‌های جدید سریال «پیکان» در فصل ۴ آشنا شوید

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, سپتامبر 23rd, 2015

در این گزارش به معرفی چهره‌های جدید «استار سیتی» (و همچنین فلش‌بک‌ها) از «دیمین دارک» تا «مستر تریفیک» تا چهره‌ی آشنا «جان کنستانتین» می پردازیم.

دیمین دارک Damien Darhk          (نیل مک‌دانا Neal McDonough)

ما ابرشرورهای زیادی را در سریال «پیکان» دیدیم، اما هیچکدام از آنها نزدیک به «شرمطلق» (Pure Evil) نبوده است. شر مطلق چیزی‌ست که «مارک گوگنهایم» و دیگر نویسندگان سریال برای تعریف «دیمین دارک» به کار برده‌اند.
برخلاف دیگر ابرشروران سریال «پیکان» در گذشته، «دارک» در فینال پاییزی (اپیزود ۹) معرفی نخواهد شد. بجای آن اولین حضور او در اپیزود آغازین فصل ۴ خواهد بود، جایی که صحنه را برای نقشه‌اش در تمام فصل آماده می‌کند.
همچنین «دارک» مانند دیگر ابرشروران که از نظر خودشان در حال انجام کار درست بودند نیست، او فقط یک «شر مطلق» است.


کرتیس هولت Mr. Terrific/Curtis Holt          (اکو کَلِم Echo Kellum)

«کرتیس هولت»، «دانشمند فنی»ای که قرار است زیر دست «فلیسیتی اسموک» (مدیرعامل Palmer Tech/QC) کار کند. مطمئنا دیدن بده‌بستان‌های این دو شخصیت دیدنی خواهد بود.
و همچنین می‌توان گفت که «فلیسیتی» و «کرتیس» قرار است به سرعت با یکدیگر دوست شوند. اولین حضور «هولت» در اپیزود ۲ خواهد بود.


لونی ماچین/آنارکی Anarky/Lonnie Machin          (الکساندر کالوِرت Alexander Calvert)

یکی از شرورهای بزرگی که این فصل به «پیکان» می‌آید کسی نیست جز «آنارکی» دیوانه، یک «مزدور قاتل که حاضر هرکاری انجام دهد تا یک کارفرمای قوی را تحت تاثیر قرار دهد.»
«آنارکی» قرار است چندین بار در این فصل حضور یابد. اولین حضور او در اپیزود ۲ خواهد بود.جان کنستانتین John Constantine          (مت رایان Matt Ryan)

این شخصیت که حضورش در سریال قطعی شده فعلا قرار است فقط در اپیزود ۵ «شبح زده» حضور یابد. «جان کنستانتین» چهره‌ی آشنای دنیای تلویزیونی و کمیک‌های DC است و «مت رایان» قرار است دوباره این شخصیت را به تلویزیون بیاورد.
«جان» قرار است که با خود، جادو و تصوف را به فصل ۴ سریال بیاورد، چیزی که مجریان طرح و بازیگران سریال در طول تابستان چندین بار به آن اشاره کردند. «کنستانتین» قرار است در دوباره زنده کردن «سارا لنس» نیز نقش داشته باشد. شخصیتی که در سریال «افسانه‌های فردا» یکی از شخصیت‌های اصلی است.وندال سوِیج Vandal Savage          (کاسپر کرامپ Casper Crump)

«وندال سویج» پیش از آنکه مسیر خود را به سوی سریال «افسانه‌های فردا» در پیش بگیرد، قرار است در اپیزود کراس‌اور «پیکان/فلش» خرابی به بار آورد.
ابرشرور فناناپذیر سریال «افسانه‌های فردا» ۶۰۰۰ سال گذشته را در حال سیر کردن در تاریخ «همچون یک بیماری» بوده تا بتواند در نهایت بر جهان سلطه کند. بنابراین «الیور»، «بری»، «تیم پیکان» و «تیم فلش» باید زمان خیلی زیادی را صرف کنند تا از دست او خلاص شوند. این شخصیت به احتمال زیاد از این اپیزود مسیرش را به سمت «افسانه‌های فردا»در پیش خواهد گرفت.جرمی تل Double Down/Jeremy Tell          (جی آر بورن JR Bourne)

یک ابرانسان دیگر قرار است «استار سیتی» را ملاقات کند. «جرمی تل» معروف به «دابل داون» قرار است به شهر بیاید تا با تتوهایی کشنده به شکل ورق‌های بازی خرابی به بار آورد.
اولین حضور این شخصیت در اپیزود ۳ خواهد بود.بارون ریتر Baron Reiter          (جیمی آکینگ‌بولا Jimmie Akingbola)

شخصیت منفی ما در فلش‌بک‌های این فصل «بارون ریتر» خواهد بود، کسی که رئیس یک تشکیلات خرابکاری به نام «شدو اسپایر» (Shadowspire) است. اطلاعات بیشتری درباره این کاراکتر داده نشده است.لیزا وارنر Lisa Warner          (روتینا وسلی Rutina Wesley)

با وجود اینکه «پیکان» احتمالا «مرده» – یا حداقل مردم «استار(لینگ)سیتی» اینگونه فکر می‌کنند، معرفی یک گروه عملیات ویژه ضدپارتیزانی در سریال تایید می‌کند که پلیس هنوز با قهرمان‌های باقی‌مانده از «تیم پیکان» («دیگل»، «لورل» و «تیا») که بجای «الیور» و «فلیسیتی» فعالیت می‌کنند، مشکل دارد. «لیزا وارنر» یکی از اعضای این گروه ویژه خواهد بود که بدنبال راهی برای پایان دادن به این فعالیت‌های پارتیزانی در «استار سیتی» است.
«وارنر» به احتمال زیاد در یک آرک داستانی که در چندین قسمت اتفاق خواهد افتاد نقش کلیدی ایفا خواهد کرد. شخصیتی که یک تهدید برای انجام وظیفه «تیم پیکان» خواهد بود.البته شخصیت «لیزا وارنر» دقیقا مشابه نسخه‌ی کمیک نیست و فقط از برخی ریشه‌های کمیکی او استفاده خواهد شد.جسیکا دنفورث Jessica Danforth          (جری رایان Jerry Ryan)

مدت زیادی از آخرین باری که خانواده «کویین» را به عنوان خانواده «کویین» می شناختیم گذشته است؛ پس حضور یک دوست خانوادگی قدیمی، «جسیکا دنفورث»، کمی جالب خواهد بود.
جاه‌طلبی سیاسی «دنفورث» او را در تیررس یک آنتاگونیست خطرناک قرار می‌دهد. این شخصیت به احتمال زیاد «آنارکی‌» است، چرا که او هم در اپیزود ۲ حضور خواهد داشت.الکس دیویس Alex Davis          (پارکر یانگ Parker Young)

چیز زیادی از «الکس» نمی‌دانیم، یک مرد جوان «باهوش و مصمم» که این فصل با «الیور» همکار خواهد کرد. این موضوع ما را به فکر می‌اندازد که «الیور» در این فصل چه شغلی خواهد داشت.
همچنین طبق آنچه که مسئول انتخاب بازیگران سریال «دیوید راپاپورت» گفته است: او یک گزینه عشقی برای «تیا» خواهد بود. بسیاری از طرفداران «روی/تیا» مطمئنا ناراحت خواهند شد.کانکلین Conklin          (رایان رابینز Ryan Robins)

یکی دیگر از بازیگران برای فلش‌بک‌ها، «کانکلین» سادیست و بی‌رحم است؛ کسی که یکی از اعضای «Shadowspire» و یکی از دشمنان «الیور» درگذشته می‌باشد. اولین حضور او در اپیزود ۳ خواهد بود.معشوقه «الیور» در فلش‌بک‌ها          (الیزیا روتارو Elysia Rutaro)

«الیور کویین» در فلش‌بک‌های فصل ۴ معشوقه‌ی تازه‌ای پیدا می کند. این رابطه در تضاد و موازی با رابطه «الیور و فلیسیتی» در حال حاضر است. پس می‌توان انتظار داشت رابطه الیور و معشوقه‌اش در فلش‌بک‌ها زهرآگین شود.


پی نوشت: منبع: fangirlish.com