شایعه: بازیگر نقش مری جین مشخص شد

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 19th, 2016

فیلم جدیدی از کاراکتر اسپایدرمن قرار است سال آینده به‌اکران درآید که همه ما با بازیگر پیتر پارکر آشنایی داریم و او را از قبل دراین نقش دیده‌ایم، ولی چه کسی قرار است نقش مری جین زیبارو را ایفا کند؟

طبق گزارش TheWrap، «زندیا کلمنZendaya Coleman» قرار است نقش مری جین واتسون، معشوقه‌ی پیتر پارکر را ایفا کند. حضور این بازیگر از مدتها پیش دراین فیلم قطعی شده بود ولی هیچوفت بصورت رسمی مشخص نشد که این خواننده‌ و رقاصِ ۱۹ ساله‌ چه نقشی دراین فیلم خواهد داشت. البته همچنان این خبر بصورت رسمی از جانب مارول یا عوامل این فیلم تایید نشده و یک شایعه از یک منبع موثق به‌حساب می‌آید.

این فیلم که هفتمین حضور رسمی اسپایدرمن برروی پرده نقره‌ای محسوب می‌شود، به‌کارگردانی جان واتس در ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

 


اسپایدرمن Spider-Man

img

پیتر پارکر نوجوان توسط یک عنکبوت رادیواکتیو شده گزیده می‌شود و بدین ترتیب قدرت‌هایی عنکبوتی بدست می‌آورد. بعد از مرگ عمویش بن، که پیتر می‌توانست جلویش را بگیرد، او آموخت که «قدرت زیاد مسئولیت زیادی را می‌طلبد». پیتر پارکر سوگند خورد بی‌گناهان را از گزند آسیب محافظت کند و تبدیل به اسپایدرمن شگفت‌انگیز شد.