بالاخره بازیگر نقش «وانگ» فیلم «دکتر استرنج» انتخاب شد

توسط : در تاریخ : جمعه, ژانویه 22nd, 2016

بالاخره دستیار شخصی «دکتر استرنج» را نیز شناختیم.

مدتی است که فیلم «دکتر استرنج» مشغول فیلمبرداری است، اما یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین شخصیت‌های فیلم هنوز بازیگری نداشت. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، نقش پادوی «دکتر استرنج»، که در دنیای کمیک با نام «وانگ» شناخته می‌شود، قرار است توسط «بندیکت وانگ» ایفا شود. او در مقابل «بندیکت کامبربچ» که بازیگر نقش اصلی است، بازی خواهد کرد.

انتخاب این بازیگر باعث شگفتی است زیرا نام او ترکیبی از اسم کوچک بازیگر نقش اصلی فیلم یعنی «بندیکت کامبربچ» و نقشی است که قرار است در این فیلم بازی کند. این شخصیت خودش به طور معمول از جادو استفاده نمی‌کند ولی در تحقیقات در رابطه با اسرار هستی به «دکتر استرنج» کمک می‌کند و همچنین یک استاد هنرهای رزمی است.

از کار های قبلی این بازیگر می‌توان به فیلم «مریخی» و سریال «مارکوپولو» محصول نت‌فلیکس که تا به الان ۲ سریال برای مارول ساخته و ۳ سریال دیگر را در دستور کار دارد، اشاره کرد.

دیگر بازیگران این فیلم عبارتند از «ریچل مک‌آدامز»، «مدس میکلسن»، «تیلدا سوئینتون» و «چیوتل اجیوفور». کارگردانی فیلم نیز به عهده «اسکات دریکسون» می‌باشد. «دکتر استرنج» ۴ نوامبر ۲۰۱۶ (۱۴ آبان ۱۳۹۵) بر روی پرده خواهد رفت.

منبع : ComicBook.com


دکتر استرنج Doctor Strange

img

دکتر استیون استرنج زمانی جراحی ماهر ولی خودبین بود که پس از آسیب دیدن دستانش در یک حادثه‌ی رانندگی به سراغ «اینشنت وان» رفت تا او دستانش را التیام ببخشد. در عوض «اینشنت وان» او را تعلیم داد تا استاد هنرهای عرفانی و ساحر اعظم زمین شود.‌