بازیگر نقش منفى «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» مشخص شد

توسط : در تاریخ : شنبه, نوامبر 15th, 2014

استودیو مارول شب گذشته “دنیل برول” (Daniel Bruhl) را بعنوان نقش منفى فیلم “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” (Captain America: Civil War) انتخاب کرد.

به گزارش فانتزی کمیک به نقل از IGN و براساس گزارش Deadline، مارول قصد دارد از این بازیگر در نقش خبیث داستان قسمت سوم کاپیتان آمریکا استفاده کند اما هنوز مشخص نیست ویلین فیلم چه کسی است.

برول اولین حضورش در هالیوود را در فیلم “لعنتی‌های بی‌آبرو” (Inglourious Basterds) تجربه کرده و سپس در نقش یک راننده اتوموبیل مسابقه ای بنام “نیکی لائودا” (Niki Lauda) در فیلم “شتاب” (Rush) به ایفای نقش پرداخته و او همچنین در فیلم “پنجمین ایالت” (The Fifth Estate) نیز بازی کرده است. او بازیگر موفقی است و مارول قصد دارد با جمع کردن هنرمندان توانمند در فیلم، قسمت سوم کاپیتان آمریکا را به اثری همتراز با “انتقام جویان” تبدیل کند.

همچنین Variety گزارش داده که منابعی از سمت آن‌ها گفته‌اند که برول در این فیلم ویلین اصلی نیست و احتمالا او در فیلم دکتر استرنج تهدید بزرگ خواهد بود.

این فیلم با بازی Chris Ivans در نقش کاپ، Robert Downey Jr در نقش مرد آهنین و Chadwick Boseman در نقش مورد انتظار بلک پانتر در تاریخ ۶ می ۲۰۱۶ (جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵) به کارگردانی جو و آنتونی روسو میهمان پرده های نقره ای سینما خواهد بود. البته منبع اصلی یعنی ددلاین اعلام کرده که احتمال حضور دوباره Sebastian Stan, Samuel L. Jackson و Scarlett Johansson نیز وجود دارد.