بازیگر نقش «مارتا وین» در «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» مشخص شد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژانویه 24th, 2016

در اولین تریلر فیلم «بتمن علیه سوپرمن» صحنه مرگ والدین «بروس وین» را مشاهده کردیم.تا به الان این سوال مطرح بوده که چه کسی نقش مادر «بروس» را ایفا خواهد کرد اما مثل این که بالاخره پاسخ این پرسش پیدا شده است.

به تازگی مشخص شده «لارن کوهن» که برای ایفای نقش در سریال «مردگان متحرک» مشهور است، بازیگر نقش «مارتا وین»، مادر سیاه بخت «بروس وین» در فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» است. در ابتدا این خبر در حد یک شایعه بود، اما وقتی خود «لارن» این اخبار را در صفحه رسمی اش در توییتر، ری توییت کرد شایعات تایید شدند.

نکته جالب اینجاست که «جفری دین مورگان» که قرار است در این فیلم نقش شوهر «لارن» یعنی «توماس وین» را بازی کند، برای ایفای نقش «نگان» به سریال «مردگان متحرک» پیوسته است.

در «بتمن علیه سوپرمن»، مانند بسیاری دیگر از فیلم های «بتمن»، فلش بکی را خواهیم دید که در آن «توماس و مارتا وین» هنگامی که پسر خود «بروس» را برای تماشای فیلم «نشان زورو» به سینما برده بودند در کوچه ای تاریک به قتل می رسند و انگیزه مبارزه با جرم و جنایت را در «بروس» ایجاد می کنند.

کارها و فعالیت‌های یک قهرمان خدا مانند از کنترل خارج شده‌ و مردم را وحشت‎زده کرده است. در همین حین کاراگاه توانمند، ترسناک و قوی گاتام ظهور می‌کند. زمانی که مردم درگیر این موضوع هستند که به چه نوع قهرمانی نیاز دارند و بتمن و سوپرمن در جنگ با یکدیگر به سر می‎برند تهدیدی تازه نسل بشر را در خطری بزرگتر از آن‌چه با آن روبرو بودند قرار می‎دهد.

«بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» ۲۵ مارس ۲۰۱۶ (۶ فروردین ۱۳۹۵) اکران خواهد شد.