بازیگر نقش «لوسی لین» در سریال سوپرگرل مشخص شد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, آگوست 4th, 2015

سریال «سوپرگرلSupergirl» یکی دیگر از سریال‌های DC است که علاوه بر فیلمبرداری فصل نخست، درحال جذب بازیگر است. حال نام بازیگر ایفاکننده نقش «لوسی لینLucy Lane» توسط CBS اعلام شده‌است.

xnVUR

«جینا داونJenna Dewan» بازیگر فیلم‌ Setup و Step Up و همسر «چنینگ تاتوم» قرار است درسریال سوپرگرل نقش لوسی لین، خواهر بزرگتر لوئیس لین را ایفا کند.

حضور او درسریال به این شکل توصیف شده: خواهر بی‌پروا، بامزه، زیبا و بزرگتر لوئیس. لوسی لین قوی، باهوش و موفق. او همچنین مدتی را بعنوان معشوقه جیمی اولسن گذرانده است. این شخصیت قرار است در قسمت سوم این سریال حضور یابد.

قسمت پایلوت این سریال توسط الی ادلر و گرگ برلنتی نوشته شده. این دو همراه با اندرو کریزبرگ تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال به‌ شمار می‌روند. همچنین Glen Winter که سابقه‌ی کارگردانی یکی از اپیزودهای Arrow را در کارنامه دارد، پایلوت این سریال را کارگردانی کرده است.

کارا زور-ال، متولد سیاره کریپتون، در خلال نابودی این سیاره به زمین می‌آید. با قدرت‌هایی شبیه به پسرعمویش سوپرمن، در سن ۲۴سالگی بعد از پنهان‌کاری تصمیم می‌گیرد به قهرمانی تبدیل شود که سرنوشت برایش رقم زده. Melissa Benoist دراین سریال نقش کارا زور-ال/سوپرگرل را برعهده دارد.

منبع: SuperHeroHype


سوپرگرل Supergril

img

کارا زور ال دختر عموی سوپرمن و آخرین بازمانده از شهر آرگو در کریپتون است. او شخصیتی بی پروا و جسور دارد که در ازای نابودی کریپتون در درونش رشد یافته است. در حال حاضر، او گاهی اوقات به جای سوپرمن از زمین پاسداری می‌کند.