بازیگر نقش «اسکارلت ویچ» انتخاب شد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, اکتبر 3rd, 2013

به نظر می رسد که «ساموئل ال جکسون» بازیگر نقش «نیک فیوری» در فیلم «انتقامجویان» اطلاعات محرمانه‌ای را در مورد حضور «الیزابت اولسن» در نقش «اسکارلت ویچ» فاش کرده است.
Elizabeth Olsen at W Magazine's Golden Globe Awardsدر مصاحبه‌ای با مجله ی وال استریت جورنال وی اعلام کرد که آن ها «الیزابت اولسن» را به جمع خود اضافه کرده‌اند. وی در خصوص فیلم «انتقامجویان: عصر اولترون» گفت:

فکر نمی کنم که تا قبل از مارس سال بعد فیلمبرداری رو شروع کنیم. می دونم که قراره تو لندن فیلمبرداری کنیم و این که «جیمز اسپیدر» قراره آدم بده باشه و این که ما خانم «اولسن» رو به تیم اضافه کردیم، اما هنوز نمی دونم که جزو تیم هست یا نه و قراره چیکار کنه. من هنوز فیلمنامه ای ندیدم.

اگرچه ساموئل ال جکسون صریحاً گفته که نمی‌داند الیزابت اولسن چه نقشی را ایفا می‌کند اما مجله‌ی وال استریت جورنال اضافه کرده همان‌طور که شایعه شده بود او نقش اسکارلت ویچ را خواهد داشت.

«انتقامجویان: عصر آلترون» روز اول می ۲۰۱۵ با حضور «رابرت داونی جونیور»، «کریس اونز» و «کریس همسورث» به روی پرده‌ی سینماها می‌رود.

برای آشنایی بیشتر با کاراکتر اسکارلت ویچ خواندن این کمیک توصیه می‌شود: http://fantasycomic.ir/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85/