بازیگر خاطرات خون‌آشام در لباس نایت‌وینگ؟

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژانویه 13th, 2015

این روزها که شبکه CW موتور خود را روشن کرده است و یکی پس از دیگری عنوان های سریالی جدید را تایید یا وارد شایعات میکند، بعد نیست نگاهی داشته باشیم به شایعاتی دیگری که از لابه لای این حجم سر به بیرون می‌آورند.

به گزارش فانتزی کمیک، به نقل از Comicbook برخی اخبار جالب در اطراف استیون آر مک کوئین در حال گردش است، برخی طرفدارن حدس میزنند که او قرار است نقش یکی از ابرقهرمانان دنیا دی‌سی را بر عهده بگیرد. مک کوئین که در روز یکشنبه از عنوان خاطرات خون آشام خارج شد گویا این روزها خود را برای بازی در یک نقش جدید آماده میکند.

مک کوئین از سال ۲۰۰۹ در نقش جرمی گیلبرت در خاطرات خونآشام تا به امروز بازی میکرده است و گویا قرار است در سال ۲۰۱۵ به بعد این عنوان سریالی را ترک بگوید. نکته جالب این است که شخصیت مک کوئین در سریال کشته نمی‌شود، بلکه به دلایلی شخصیت او از دایره داستانی خاطرات خونآشام خارج می‌شود.

در مصاحبه که اخیرا تهیه کننده خاطرات خونآشام جولی پلک با هالیوود ریپورتر داشته است عنوان کرده است که: “همیشه از مک‌کوئین برای رویداد های مهم و پیوستن به ما استقبال می‌شه مگه اینکه خودش بخواد به خواسته‌ی همیشه‌اش برای بازی در نقش یک سوپرهیرو برسه و در دسترس نباشه.”

آیا او قصد دارد نقش یک ابرقهرمان را بازی کند؟ استیون آر مک کوئین بارها در گذشته تمایل خود را برای بازی در نقش یکی از ابرقهرمانان دنیای DC یعنی نایت وینگ بیان کرده است. و حال زمانی این اتفاق میافتد که عنوان سریالی تایتان های جوان که به زودی از شبکه TNT پخش خواهد شد حضور شخصیت نایت وینگ را تایید کرده است.

آیا فقط همه اینها یک تصادف است؟ یا مک کوئین قرار است نایت وینگ تلویزیونی ما باشد؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.