بازیگران Suicide Squad در کنار هم

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 9th, 2015

دیوید آیر، کارگردان سومین پروژه دی‌سی/وارنر امروز تصویری از بازیگران فیلم خود منتشر ساخت.

SS-Small.jpg

همان‎طور که می‎بینید جوکر خبرساز این فیلم در این تصویر حاضر نیست اما دیگر بازیگران فیلم از جمله ویل اسمیت و جوئل کینامن حضور دارند.

آیر با انتشار این تصویر از حضور دو بازیگر دیگر درفیلم خبر داد. Ike Barinholtz و Adam Beach دوبازیگر جدید پیوسته به این فیلم خواهند بود.

همچنین شایعات جدیدی پیرامون این فیلم و طلوع عدالت وجود دارد که به‌ نوعی نقطه‌ی اتصال این دو فیلم خواهد بود. گفته شده که اشاراتی به جیسون تاد (رابین) دراین دو فیلم خواهد شد. همچنین گفته شده هارلی کوئین از اینکه جوکر رابین را کشته ناراحت است و از وی جدا شده‌ است. پس می‌توان نتیجه گرفت بتمن دلیل ارتباط این دو فیلم خواهد بود.

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید آیر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط همین شخص انجام خواهد شد. جوئل کینامن درنقش ریک فلگ، ویل اسمیت درنقش ددشات، جرد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر، آدوال آکینویه-آگباج درنقش کیلرکراک و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت. آگوست ۲۰۱۶ این فیلم اکران خواهد شد.

منبع: superherohype


جوخه انتحار Suicide Squad

img

گروهی ناپایدار متشکل از ابر جانیانی سابقه‎دار که در ازای عفو جزئی در جرم‎هایشان اقدام به عملیات‎های سیاه که کمترین شانس زنده ماندن در آن‎ها وجود دارد می‎کنند. این «جوخه» توسط آماندا والر گرد هم آمدند و سازمان‎دهی شدند.