بازیگران دو شخصیت فیلم‌های مارول مشخص شدند

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژانویه 21st, 2014

بازیگران نقش «دکتر استرنج» و «بارون ون استراکر» مشخص شدند.

در این میان فیلم «دکتر استرنج» دستخوش شایعات زیادی شد. به طوری که خیلی از رسانه‌های خبری خبر مذاکره با «جانی دپ» برای این فیلم را اعلام کردند و حالا نیز خبر می‌رسد که فیلمنامه‌ی این فیلم احتمالاً آماده نیست و انتظار تغییرات عمده می‌رود.

جان هم-دکتر استرنج

بازیگر سریال مردان دیوانه (Mad Men)، جان هم (Jon Hamm) به عنوان ساحر اعظم مارول انتخاب شده است. به نظر می‌آید «دکتر استرنج» یکی از مهره‌های کلیدی برای فیلم‌های سینمایی مارول است زیرا می‌تواند تعدادی فیلم غیرمتجانس را به یکدیگر متصل کند و از آنجایی که مارول حضور رابرت داونی جونیور در نقش «مردآهنی» را پس از فیلم «انتقامجویان ۳» از دست می‌دهد و فیلم دیگری از «مردآهنی» برای این بازیگر در برنامه ندارد منطقی به نظر می‌رسد که بخواهد تا فیلم «دکتر استرنج» به درستی ساخته شود. شایعاتی مطرح است مبنی براینکه «دکتر استرنج» قرار است جای «مردآهنی» را در مرکز دنیای سینمایی مارول بگیرد.
اما شخصیت دیگری که صاحب بازیگر شد«بارون ون استراکر» شخصیت فیلم «انتقامجویان: عصر اولترون» است. هالیوود ریپورتر اعلام کرده که توماس کرشمن (Thomas Kretschmann) برای ایفای نقش «بارون ولفگانگ ون استراکر» انتخاب شده است.

توماس کرشمن
کرشمن در حال حاضر نقش «ون هلسینگ» را در سریال «دراکولا» بر عهده دارد. وی قبلاً در فیلم «تحت تعقیب» و «کینگ کونگ» ساخته‌ی پیتر جکسون بازی کرده است.
«بارون ون استراکر» یک دانشمند نازی است که رهبر سازمان «هایدرا» می‌شود. وی دومین شرور فیلم «انتقامجویان: عصر اولترون» خواهد بود.