بازگشت «قهرمانان» بصورت کمیک

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آگوست 15th, 2013

اگر شما جزو افرادی هستید که منتظر بودید سریال علمی تخیلی “قهرمانان” شبکه NBC که از سال ۲۰۱۰ کنسل شده بود ادامه پیدا کند، پس انتظار شما به پایان رسیده.

پوستر سریال قهرمانانشرکت Dynamite تصمیم گرفته تا این سری را با نویسندگی Cullen Bunn ادامه دهد که در واقع همان فصل پنجم سریال خواهد بود.

کالن بان همچنین به CBR  اظهار کرده که تمام شخصیت های اصلی قرار است در این کمیک حضور داشته باشند و همچنین شخصیت Claire قرار است راوی داستان باشد و قسمت اول  تمرکز بیشتری روی او داشته باشد و سایر شخصیت های اصلی را هم در همان چند قسمت اول خواهید دید.

او همچنین گفت:

هیرو شخصیتی تو سریال بود که من به دلایلی اون رو بیشتر دوست داشتم، پس شما اون و سایلر رو زودتر از بقیه در داستان خواهید دید، دیدن اونها زودتر از بقیه اتفاق میفته ولی زمان زیادی طول نمیکشه که تمام شخصیت های اصلی رو ببینید.

هنوز هیچ طراحی برای این کمیک تایید نشده ولی بان بر این موضوع تاکید کرده که این کمیک قرار است ماهیت اصلی در بخش تصویری کمیک بوک ها را حفظ کند.

بان همچنین درباره ی چگونگی ادامه دادن این سری (که بصورت ongoing خواهد بود) گفت:

برای من این مثل ادامه دادن داستان از جایی که رها شده بود میمونه، ولی اتفاقات غیر منتظره ای قراره در قسمت اول رخ بده که مجموعه ای از چیز هایی رو که در سریال دیدید در خودش داره. اون قراره خیلی تغییر کنه. من قراره این داستان رو به یه قلمرو عجیب و منحصر به فرد ببرم. مزیت کمیک اینه که میشه در اون کارهایی رو انجام داد که جاهای دیگه نمیشه.

اینطور که به نظر میرسید هیچگونه همکاری با Tim Kring یا هیچکدام از دیگر نویسندگان سریال وجود ندارد، ولی بان به این نکته اشاره کرده به دنبال گرفتن توصیه از جف لوب است:

من واقعا دوست دارم با جف لوب درباره ی چندتا چیز حرف بزنم و از ذهنش استفاده کنم، من قبلا با اون صحبت نکردم و یا ایمیلی هم رد و بدل نشده ولی خیلی دوست دارم که کمی ازش تجربه بگیرم.

انتشار این کمیک و فصل جدید قهرمانان از سال آینده خواهد بود.