بازگشت فرانک میلر بر عنوان بتمن

توسط : در تاریخ : شنبه, آوریل 25th, 2015

فرانک میلر باز میگرد که تا افسانه «شوالیه تاریکی The Dark Kinght» را کامل کند.

دی سی امروز اعلام کرد که پروفروشترین عنوان بتمن، و نمادین ترین نویسنده و طراح بتمن فرانک میلر برای به پایان رساندن افسانه «شوالیه تاریکی»  دوباره به عنوان بتمن بازگشته است.

.

.

 

«شوالیه تاریکی III: نژاد برتر The Dark Kinght III: The Master Pace» ادامه عنوان کلاسیک شوالیه تاریکی ۱۹۸۶ میلر که به عنوان دهمین رمان گرافیکی تمام دوران از سوی مجله تایم انتخاب شدو همچنین عنوان سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ BATMAN: THE DARK KNIGHT STRIKES AGAIN است.

میلر در کنار نویسنده تحسین شده برایان آزارلو (۱۰۰ گلوله، جوکر و واندرومن) مسئول نوشتن و طراحی هشت جلد کمیک بوک برای این عنوان هستند که قرار است از سوی دی‌سی کمیکس به مناسبت ۳۰مین سالگرد نسخه اصلی «بازگشت شوالیه تاریکی The Dark Knight Returns» در اوخر پاییز ۲۰۱۵ هر دو ماه یکبار منتشر بشود.

فرانک میلر در این خصوص می‌گوید:

بتمن تنها ابرقهرمان کمیک بوکی من هست و الان زمان دلهره آوری برای من و عاقبت شوالیه تاریکیه، اما ما سعی میکنیم بهترین رو انجام بدیم.

دن دیدیو و جیم لی ناشران دی‌سی کمیک در این خصوص می‌گویند:

ما بسیار هیجان زده هستیم که فرانک قراره به خونه برگرده و قراره برای دی‌سی و بتمن بنویسه.

همچنین آزارلو می‌گوید:

این برای من تجربه شگفت انگیزیه که قراره با فرانک شش ماه رو همکاری کنم. من فکر میکنم ما باید یک داستان حماسی رو خلق کنیم که واقعا سزاوارش هست.

تا کنون هیچ طراحی برای این پروژه اعلان نشده است.

شما دوستان می‎توانید نقد و بررسی فانتزیِ کمیک از عنوان «شوالیه تاریکی بازمی‎گردد» میلر را در این‎جا بخوانید.

منبع : DC Comics


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.