«اونجرهای» کاملاً جدید، کاملاً متفاوت می‌آید.

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژوئن 25th, 2015

طبق انتظارمان مارول قرار است تیم معروفش را پس از «جنگ‌های پنهان» بازگرداند و حالا تیم نویسنده/طراح این کمیک نیز معلوم گشته است.

طبق اخبار رسمی مارول، نویسنده‌ی کارکشته «مارک وید» به همراه «محمود اسرار» طراح قرار است که رهبری کمیک «اونجرها» را برعهده بگیرند. همچنین «آدام کیوبرت» نیز به عنوان طراح دوم در این کمیک حاضر خواهد بود.

«وید» و «اسرار» اولین بار در «روز کمیک‌بوک مجانی» بود که خبر از این تیم دادند و فاش کردند که اعضای آن عبارت از این افراد خواهند بود: «مایلز مورالز»، «میس مارول»، «مرد آهنی»، «ویژن»، «ثورِ جین فاستر»، «سم ویلسونِ کاپیتان آمریکا» و «نووا».  وید در این خصوص گفته:

ما فرصت اینو پیدا کردیم که کاریو کنیم که از شروع مجموعه تو سال ۱۹۶۳ تا حالا کسی انجام نداده. و اون کار اینه که ما می‌تونیم یه داستان سرآغاز روی «اونجرها» بنویسیم چون تیم خودشو از هیچ می‌سازه.

این تیم «اونجرها» متنوع‌ترین تیم آن در تاریخ مارول است به طوری که فقط یک مرد سفیدپوست در آن حاضر است. همچنین یکی دیگر از نکات شایان ذکر این است که این بار «اونجرها» مشکل جدید دارند و آن کممبود بودجه است! آن‌ها دیگر نمی‌توانند روی پول‌های «تونی استارک» حساب کنند.

«تام بروورت»، ادیتور مارول در این خصوص گفته:

اونا فقیرن و باید حواسشون به دارایی‌هاشون باشه. یه مشکل دیگه هم هست: نصف تیم هنوز مدرسه می‌رن. اونا ساعت‌ها عملیات پیش‌روشون دارن و اگه یه وقت تو زیمبابوه گیر بی‌افتن، تو مدرسه غیبت می‌خورن.

با اینکه «مارک وید» سابقه‌ی کار بر روی کمیک‌های زیادی را دارد ولی این اولین باری است که فرصت کار بر روی تیم اول مارول را پیدا کرده است.


اونجرها Avengers

img

و روزی فرا رسید، روزی بی‌شباهت با روزهای دیگر، روزی که قوی‌ترین قهرمانان زمین خود را درحالی یافتند که در برابری تهدیدی مشترک متحد شده‌اند! در آن روز، اونجرها به دنیا آمدند... تا با دشمنانی بجنگند که هیچ ابرقهرمانی به تنهایی نمی‌توانست در برابرشان بایستد!