اولیویا مون به جمع بازیگران ایکس‌من: اپوکالیپس پیوست

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آوریل 15th, 2015

اولیویا مون که او را با بازی دیگر عنوان سینمایی مارول یعنی «مرد آهنین ۲» و سریال «اتاق خبر Newsroom» به یاد میاوریم، دیروز طی خبری از تویتر کارگردان «ایکس‌من: اپوکالیپس X-Men: Apocalypse» برایان سینگر به جمع بازیگران این فیلم پیوست.

این بازیگر و مدل آمریکایی قرار است در این فیلم نقش سایلاک (Psylocke) را ایفا کند. این کاراکتر توسط کریس کلرمونت و هرب تریمپ در سال ۱۹۷۶ برای عنوان کاپیتان بریتانیا ساخته شد و بعد از آن به طور کامل به جهان ایکس‌من ها پیوست و بخشی از این دنیا شد.

داستان «اپوکالیپس» در واقع یک دهه پس از عنوان «روز های سپری آینده» رخ می‌دهد در این تغییر زمان اینبار افرادی چون چارلز/ پروفسور ایکس، اریک/مگنتو، رون/ میستیک و هنک/بیست در کنار نسخه های جوان سایکلاپس، استورم، جین و دیگران به عنوان ایکس‌من ها با دشمنی نیرومند تر و توامند تر به مبارزه می‌پردازند، دشمنی باستانی که مصمم است آخرالزمانی برای تاریخ بشریت خلق کند.

«ایکس‌من: اپوکالیپس» در تاریخ ۲۷ می ۲۰۱۶ (۷ خرداد ۱۳۹۵) اکران خواهد شد.

منبع : Comicbook


سایلاک Psylocke

img

الیزابت بتسی برادوک. یک جهش‎یافته با قدرت تلپاتیک و تلکینتیک (حرکت اجسام از طریق ذهن) که او را تبدیل به یکی از حطرناک‎ترین سلاح‎ها کرده است. او همچنین استاد هنرهای رزمی و مخفی‌کاری، مدل سابق و یکی از قدیمی‌ترین اعضای ایکس‌من است.