اولین کاور «شوالیه‌ی تاریکی: نژاد برتر» منتشر شد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, سپتامبر 3rd, 2015

دی‌سی کامیکس امروز اولین کاور از کمیک «شوالیه‌ی تاریکی: نژاد برتر» را منتشر کرد.

این کاور، کاور اصلی نیست و یک کاور جایگزین Variant می‌باشد که به کمیک‌بوک‌فروشی‌ها اجازه می‌دهد که لوگوی خود را روی کاور بیاندازند. این کاور را «دیو جانسون» از روی طرحی اولیه‌ی «جیم لی» کشیده است.


  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   با توجه به عنوان کمیک و عکس کاور غیر اصلی یعنی جوکر تو این قسمت زنده شده که یا جوکر نژاد بهتره که زنده شده یا اینکه نژاد بر تر داستان اون رو زنده کرده البته تو عکس جوکر رو مرده نشون میده.

   • Constantine
    در پاسخ به FEIZ

    تو توضیحات کامیک کان خونده بودم که قراره حوادث بعد از the dark knight returns رو روایت کنه…پس این میتونه مربوط به فلش بکی تو کامیک به زمان کشتن جوکر باشه .

  • S.DC
   در پاسخ به S.DC

   کاور خیلی قشنگیه ولی من از فرانک میلر خیلی بدم میاد برای همین داستاناشو نخوندم (البته به غیر از year one بتمن)

  • detective
   در پاسخ به detective

   بازم خوبه که فرانک میلر طراحش نیست.
   اصلا من نمیدونم هدفش از این طراهی ها تو دو قسمت قبلی چی بوده…..بیشتر بدرد داستانای کمدی میخوره تا تاریک. (چرا بتمن رو انقد گنده نشون داده بود؟)

   • Haganeno
    در پاسخ به detective

    عزیز خوب هرکس سبک خودش رو داره و به نحوی طراحی میکنه.
    و جدا از اون هر بیننده و خواننده ای هم سلیقه ی خودش رو داره،یه نفر ممکنه طراحی های jae lee رو که مقداری خاص تر میکشه رو بشدت دوست داشته باشه،ینفر دیگه از کاراش متنفر باشه.
    سلیقس.من که کارای میلر رو دوست دارم.فقط مسعله اصلی اینجاست که میلر بیشتر از این که طراح خوبی باشه،نویسنده ی خوبیه.برای همین داستانایی که مینویسه خیلی خیلی بهتر از طراحی هاشه.

   • Constantine
    در پاسخ به detective

    با این که از طراحی the dark knight strikes again اصن خوشم نمیاد ولی طراحی بازگشت شوالیه تاریکی خوب بود .
    درضمن اون بتمن هم پیر و سالخورده است…بهمین خاطر گنده نشون دادنش بجاست…البته خب سبک کار میلر اینه که یه خورده عضله ای و هیکلی و نسبتا چاق طراحی میکنه .
    خداروشکر طراح این قسمت اندی کیوبرته که تا الان Flashpoint و Whatever happend to the caped crusaider رو ازش خوندم و طراحیش خیلی خوبه .

  • ادموند
   در پاسخ به ادموند

   چقد جوکرش شبیه جوکر جک نیکلسونه :دی