اولین ویدیو از ویژن در اونجرها: عصر اولتران

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 23rd, 2015

پل بتانی امروز مهمان برنام بی‌بی‌سی وان شو بود، که در آنجا در خصوص نقش جدید خود در اونجرها: عصر التران صحبت بکند، در طی این مصاحبه اولین ویدیو از ویژن نیز منتشر شد که یک سورپرایز ویژه بود.

این ویدیو حاوی بخشی از داستان است.

اکثر کسانی که مجموعه فیلم های اونجرها و آیرون من را دنبال کرده باشند، با صدای جارویس دستیار کامپیوتری تونی استارک آشنایی دارند، پل بتانی که در طول این فیلم ها نقش صدای جارویس را ایفا میکرد، اینبار در مجموعه فیلم های جدید اونجرها نیز حضوری فیزیکی پیدا خواهد کرد. این بازیگر کهنه‌کار انگلیسی قرار است در این فیلم نقش ویژن را ایفا کند. در این ویدیو ما شاهد نبردی بین ثور (کریس همسورث) و ویژن هستیم.

برای دانلود ویدیو صحنه حضور ویژن میتوانید از لینک زیر استفاده کنید :

دانلود ویدیوی حضور ویژن با کیفیت HD

همچنین ویدیو کامل این مصاحبه را نیز میتوانید از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود مصاحبه کامل پل بتانی

در دنباله حماسی بزرگترین فیلم ابرقهرمانانه جهان، تونی استارک/مردآهنین برای بوجود آوردن یک برنامه صلح‌آمیز به برخی مشکلات و اشتباهات برخورد می‌کند. حال وظیفه قدرتمندترین ابرقهرمانان دنیا است که جلوی این اشتباه ایستادگی کنند و جهان را نجات دهند. ابرقهرمانانی همچون ایرون من، کاپیتان آمریکا، ثور، هالک، هاوک‌آی و بیوه سیاه با همکاری نیک فیوری، مامور ماریا هیل به‌همراه سه عضو جدید یعنی اسکارلت ویچ، کوئیک سیلور و ویژن وظیفه دارند که جلوی نقشه‌های شوم رباتی هوشمند به‌نام اولتران را بگیرند.

فیلم اونجرها: عصر اولتران Avengers: Age of Ultron قرار است درتاریخ ۱ می ۲۰۱۵ (۱۱ اردیبهشت ۹۴) با بازی رابرت داونی جونیور، مارک روفالو، کریس ایوانز، جرمی رنر، کریس همسورث، اسکارلت جوهانسون، آرون تیلور جانسون، الیزابت اولسن، ساموئل ال جکسون و جیمز اسپدر درنقش اولتران اکران گردد.


ویژن Vision

img

ویژن یک هوش مصنوعی، یک اندروید و یک اونجر ساخته شده توسط تبه‎کاری با نام «اولتران» است که قدرت این را دارد تا چگالی‎اش را با میل خودش تغییر دهد. ویژن که مقدار کمی از قدرت درک بشریت برخوردار است می‎ترسد تا روزی آن را هم از دست بدهد.