اولین واکنش‎ها به اونجرهای ۲ حیرت‎آور است!

توسط : در تاریخ : جمعه, آوریل 10th, 2015

دیروز تعدادی از ژورنالیست‎های خوش‎شانس موفق شدند تا نمایشی از دومین فیلم جاس ویدون از سری اونجرها را مشاهده کنند که کمپانی دیزنی اجازه انتشار نظراتشان در توئیتر را نیز داد که در ادامه بخشی از این توئیت‎ها را مشاهده می‎کنید.

تمامی این واکنش‎ها مثبت بوده و اکثرا بروی نقش کاراکترهای Black Widow و Hawkeye و Scarlet Witch تأکید داشتند که نسبت به فیلم اول پیشرفت چشمگیری داشتند و حتا این احتمال ساخت عناوینی اختصاصی برای آن‎ها را افزایش می‎دهد.

مایک سمپسون:

اونجرهای ۲ هم دنباله‎ای شگفت‎انگیز و هم مقدمه دیگر دنیاهای سینمایی مارول است. همچنین کاراکترهای پشتیبان و عادی اونجرها این بار به تنهایی برجسته بودند. بلک ویدو دخل همه رو میاره و هاکای بهترین خطوط داستانی رو داره. اسکارلت ویچ عالی است اما کوئیک سیلور نقش عمده‎ای ایفا نمی‎کند که کمی مأیوس کننده است.

درو تیلور:

اونجرها: عصر اولتران تاریک‎تر، عجیب‎تر و احساسی‎تر از اثر اول است. قطعا تابستان امسال بهترین فیلم خواهد بود.

مایک رایان:

همین حالا اونجرها: عصر اولتران رو دیدم. خیلی خیلی کاراکتر داره و خیلی خیلی اتفاقات می‎افته. باور نمی‎شه این‎قدر منسجم باشه. بذارین فقط ازش لذت ببریم. و در میان تمام آشوبی که اولتران به پا می‎کنه یه جورایی هاکای بهترین نقش رو تو فیلم داره و همچنین بهترین خطوط داستانی در کل مجموعه.

یه چیز دیگه: اولتران اسپیدر خیلی حیله‎گرتر از اونی بود که فکر می‎کردم. پس آره، اون در وهله اول همون شخصیت جیمز اسپیدر هست.

فیلم رو دوست داشتم. دیوونه کننده است وقتی ویژن رو تو یه فیلم ببینی.

وانیسا کوردریرو:

پس می‎تونیم بگیم که مردم قراره بهترین فیلم مارول رو ببینن؟ یا فقط بگیم خوب کافیه؟

کریستوفر روسن:

اونجرها: عصر اوه آرررررره این فیلم خیلی خوبه!

کوین پی سالیوان:

اونجرها: عصر اولتران ویدون پر از نکات گیگ پسندانه است. یه موقعهایی به نظر خیلی زیاد می‎یاد ولی گلیمشو از آب می‎کشه!

عشق ویدون برای کاراکتر اسکارلت ویچ و احساس گناهش به هاکای یک کار برجسته می‎سازه. هر ۲تا کاراکتر خارق‎العاده بودن!

ویدون برای شستشوی مغزی که به هاکای داده می‎شه احساس بدی پیدا می‎کنه. او تو قسمت بعد یه کاراکتر کلیدیه.

فیلم اونجرها: عصر اولتران Avengers: Age of Ultron قرار است درتاریخ ۱ می ۲۰۱۵ (۱۱ اردیبهشت ۹۴) با بازی رابرت داونی جونیور، مارک روفالو، کریس ایوانز، جرمی رنر، کریس همسورث، اسکارلت جوهانسون، آرون تیلور جانسون، الیزابت اولسن، ساموئل ال جکسون و جیمز اسپدر درنقش اولتران اکران گردد.

منبع: comicbook


اونجرها Avengers

img

و روزی فرا رسید، روزی بی‌شباهت با روزهای دیگر، روزی که قوی‌ترین قهرمانان زمین خود را درحالی یافتند که در برابری تهدیدی مشترک متحد شده‌اند! در آن روز، اونجرها به دنیا آمدند... تا با دشمنانی بجنگند که هیچ ابرقهرمانی به تنهایی نمی‌توانست در برابرشان بایستد!