اولین نگاه: شماره ۱ Old Man Logan

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 30th, 2015

به زمین های زراعی بایر خوش آمدید… قلمرویی که تمام قهرمانان توسط دشمنان قدیمی‌شان کشته شده‌اند. جایی که ابرشروران توسط یه ابرقدرت حکمرانی می‌کنند. در میان این آشوب، یک مرد ممکن است تغییراتی ایجاد کند… یک جنگجوی بی‌رمق که زمانی بهترین جهش‌یافته بود… مردی که با نام لوگان پیر شناخته می‌شود.

بندیس در مورد این کمیک گفت:

این عنوان به طور کامل ادامه آرک قبلی است و این کمیک یکی از مهم‌ترین فصل‌های رویداد پیش روی یونیورس Secret Wars است. همچنین خوانندگانی که سری اصلی را نخوانده‌اند نیز مشکلی برای خواندن این داستان نخواهند داشت. در هر صورت، پیشنهاد می‌کنیم این عنوان رابخوانید چون کاری سراسر ماجراجویی است.

تیزر قسمت اول این کمیک را در پایین بخوانید:

OLD MAN LOGAN #1

  • نویسنده: BRIAN MICHAEL BENDIS
  • طراح: ANDREA SORRENTINO
  • طرح جلد: ANDREA SORRENTINO
  • طرح جلد دوم: STEVE McNIVEN
  • ناشر:MARVEL
  • تاریخ انتشار : ۰۵/۲۷/۱۵

نظر شما در مورد این عنوان چیست؟ آیا به موفقیت قسمت اول خواهد رسید؟ اطلاعات تکمیلی را در آینده از فانتزیِ کمیک دنبال کنید.

همچنین میتوانید معرفی عنوان اول این کمیک بوک را از این‌جا بخوانید.


ولورین Wolverine

img

او چون یک حیوان درنده‌خو است و روحی چون یک سامورایی دارد. جیمز لوگان هولت جهش‌یافته‌ای است که عمر بسیار درازی داشته و گذشته‌اش مملو از خون و جنگ و خیانت است. زخم‌های او به سرعت التیام می‌یابند و حواسی بسیار قوی دارد. از مشتش پنجه‌هایی از جنس استخوان بیرون زده که همچون دیگر استخوان‌های بدنش با فلز «آدامنتیوم» پوشیده شده‌اند. پس می‌توان چنین گفت که ولورین یک سلاح تمام عیار است.