اولین تصویر از «The Ghost» در فیلم «Ant-Man and The Wasp» منتشر شد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, سپتامبر 28th, 2017

تصویر جدید منتشر شده از صحنه فیلمبرداری «Ant-Man and The Wasp»، برای اولین بار شرور اصلی این فیلم یعنی «The Ghost» را نشان می‌دهد.

این تصویر را یک رسانه اسپانیایی زبان منتشر کرده است. و در آن شاهد مبارزه «هُپ ون دین» با بازی اوانجین لیلی با «گوست»، که نقش آن را هانا جان کیمن بازی میکند، هستیم.

با وجود اینکه «گوست» در کمیک‌ها شخصیتی مذکر است، اما مارول از هانا جان کیمن در این نقش استفاده کرده است. این شخصیت برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ و در شماره ۲۱۹ سری کمیک‌های «Iron Man»، به عنوان یک خرابکار ضد سرمایه‌داری که توانایی غیب شدن و عبور کردن از درون اشیا را دارد، معرفی شد.

در فیلم «انت من و وسپ» شاهد تلاش‌های اسکات برای ایجاد تعادل میان دو نقش ابرقهرمان و پدر خواهیم بود. در میان ماجرجویی‌های «اسکات»، «هنک» و «هُپ»، با «وسپ» اصلی و مادر «هُپ ون دین» آشنا خواهیم شد. کسی که برای جلوگیری از برخورد و انفجار یک موشک، در بُعد کوانتمی گرفتار شده است.

فیلم «انت‌ من و وسپ» را پیتون رید کارگردانی کرده است و در ۶ جولای ۲۰۱۸ به اکران در خواهد آمد. در این فیلم بازیگرانی چون پاول راد، اوانجین لیلی، مایکل پنا و مایکل داگلاس به ایفای نقش پرداخته‌اند.