اولین تصویر از سریال «واعظ» منتشر شد

توسط : در تاریخ : جمعه, می 15th, 2015

ست روگن اولین تصویر از دومنیک کوپر، در نقش جسی کاستر و ایان کولتایت را در نقش آرسفیس را از عنوان «واعظ» شبکه AMC منتشر کرد.

عنوان «واعظ  Preacher» شبکه AMC از روی سری کمیک های به همین نام از انتشارات ورتیگو/دی‌سی که توسط گارت انیس و استیو دیلون نوشته شده است ساخته می‌شود. واعظ روایت‌گر داستان جسی کاستر کشیش یک شهر کوچک در تگزاس است، کاستر به طور تصادفی با موجودی خارق العاده به نام جنسیس روبه‌رو می‌شود و توسط آن تسخیر می‌شود و بعد از آن تمام پیروان کلسیای خود را می‌کشد. از این رو او تصمیم می‌گیرد برای یافتن سئوالات خود به دنبال خدا بگردد، برای همین شروع به مسافرت در تمام دنیا می‌کند.

 


یکی از افرادی که کاستر در سفر خود با او روبه‌رو می‌شود آرسفیس است. نوجوانی که صورتش بر اثر یک خودکشی ناموفق نابود شده است. مردم او را به شکل یک هیولا می‌بینند، اما او یک مرد جوان مهربان است. او به کاستر در ماموریتش می‌پیوند و امیدوار است که خدا می‌تواند او را به خاطر تلاش برای خودکشی ببخشد.

در حال حاضر، روت نگا در نقش لاله، جوزف جوزف گیلگن در نقش خون آشام ایرلندی کسیدی، ایان کلتی نقش ارسفکه و لوسی گریفتیس نیز نقش مادر امیلی قرار هست بازی کنند.

عنوان واعظ قرار است از سوی شبکه AMC در یک عنوان پایلوت توسط ست روگن، اون گلدبرگ و سم کاتلین به نمایش گذاشته شود. کارگردانی عنوان پایلوت بر عهده گلدبرگ می باشد و داستان آن قرار است توسط کاتلین نوشته شود.

عنوان پایلوت در تابستان ۲۰۱۵ به نمایش در خواهد آمد، و در صورت موفقیت قرار است ادامه مجموعه در سال ۲۰۱۶ تولید و پخش شود.


واعظ Preacher

img

Preacher داستان جسی کاستر، واعظی را روایت می‎کند که در شهری کوچک از تگزاس به نام «آنویل Annville» زندگی می‎کند. کاستر به طور تصادفی توسط موجودی ماوراءالطبیعه با نام «جنسیس Genesis» تسخیر می‎شود و بر اثر همین تمامی اعضای کلیسایش را به قتل رسانده و کلیسا را نیز نابود می‎کند. سری کمیک Preacher توسط گارث اِنیس و استیو دیلون خلق شده و ورتیگو آن را منتشر کرده است.