اولین تصویر از «اپوکالیپس»

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 10th, 2015

امروز، کارگردان برایان سینگر یک ویدیو کوتاه از فیلم آینده‌ی فاکس قرن ۲۰ یعنی «ایکس‌من: اپوکالیپس» منتشر کرد که در آن یک صحنه کشتار و یک هلیکوپتر دید می‌شود. ولی چیز بیشتری در این ویدیو کوتاه چند دقیقه برایان سینگر گویا پنهان شده است.

برخی از ببینندگان تیز چشم متوجه شدند که یک مرد با شنل و لباس آبی در پس زمینه یک دروازه قرار دارد. دوربین فقط یک نگاه اجمالی و زودگذر به این مرد آبی می‌اندازد، اما بسیاری احتمال می‌دهند این مرد نامعلوم همان اپوکالیپس باشد که در ظاهر و قالب کمیک بوکی خود ظهور پیدا کرده است.

apocalypse-sighting-143391

 

فاکس قرار است روز شنبه پنل خود را در کامیک کن سن دیگو شروع کند، از همین امروز بسیاری از طرفدارن آپوکالیپس منتظر این هست اولین تصویر و اولین پنل از او را در این روز ببیند. آیا سینگر تصمیم گرفته است کمی زودتر عطش طرفداران را بیشتر از قبل کند با انتشار این ویدیو ؟


اپوکالیپس Apocalypse

img

اپوکالیپس جزو اولین جهش‌یافته‌ها بود و هزاران سال عمر دارد. وی دیکتاتوری هولناک است که از دشمنان دیرینه‌ی افراد ایکس محسوب می‌شود. اپوکالیپس باور دارد فقط کسانی که از همه قوی‌ترند - چه جهش‌یافته چه ابرانسان - باید زنده بمانند. بدن او ترکیبی از مواد آلی و تکنولوژی قدرتمند آسمانی است. وی همچنین می تواند خود را با قدرت هر جهش یافته‌ای وفق دهد و نیروی ققنوس را نیز شکست داده است.