اولین تریلر از گیم‌پلی «بتمن: شوالیه‌ی آرکهام»

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, می 21st, 2014

ساعاتی پیش شرکت بازی سازی Rocksteady همه را شگفت‌زده کرد و اولین تریلر از گیم‌پلی این بازی نسل بعدی را منتشر کرد.

داستان این بازی ۱۲ ماه پس از وقایع «شهر آرکهام» روایت می‌شود. حال جوکر مرده است و تمامی جنایتکاران حرفه ای شهر به رهبری مترسک دور هم جمع شده‌اند تا گاتهام را غرق در آشوب و هرج و مرج سازند. مترسک بعنوان کسی که جرقه های اصلی داستان بدست او زده می‌شود تعدادی بمب در لابه لای شهر تعبیه کرده است و با پخش کردن گاز سمی که باعث ترس انسان می‌شود کاری کرده که همه مردم از شهر خارج شوند و تنها نیروی پلیس در شهر باقی بمانند. بتمن نیز بعنوان شوالیه این شهر وظیفه پاک سازی شهر از آشوب‌های بوجود آمده را دارد.

تصویری از گیم پلی بتمن شوالیه آرکهام

تصویری از این تریلر / برای نمایش در سایز اصلی بروی عکس کلیک کنید

دریافت تریلر با کیفیت بالا

بتمن شوالیه آرکهام در تاریخ ۱۴ اکتبر ۲۰۱۴ (۲۲ مهر) برای کنسول‌های PS4، XBox One، و کامپیوترهای خانگی عرضه خواهد شد. منتظر اطلاعات جدیدتری از این بازی در فانتزی کمیک باشید.


  • اميرعلي
   در پاسخ به اميرعلي

   آقا مهران تو اون پست جذب عضو من یه نظر دادم لطفاً جوابش رو بهم بده

  • فرید
   در پاسخ به فرید

   یه چیز جالب در مورد شخصیت آرکام نایت وجود داره…گوینده اش توی این تریلر مارک همیل بود!!تیپش دقیقا تیپ گویندگیش در آرکام اسایلم و آرکام سیتی نبود…ولی دقیقا تیپ جوکر در بتمن :آندر رد هود بود.
   با این حساب شکی باقی نمی مونه که آرکام نایت جوکره.
   چون صدای مارک همیل خاص تر از چیزی ـه که اشتباه کنم.در لیست گویندگان این بازی هم نگاه می کردم گوینده ی آرکام نایت معرفی نشده بود که تقریبا امکان نداره چون اکثر دیالوگ های بازی قبل از ساختش ضبط میشه.
   در بازی قبلی آرکام اریجینز هم همچین اتفاقی افتاد.اوایل که معرفی شد گفتن جوکر توی بازی نیست.بعدش گفتن هست و معرفی میشه ولی حضور کوتاهی داره و دشمن اصلی بلک ماسکه…(اسپویلر)ولی آخرش معلوم شد دشمن اصلی همون جوکره.

   با این حساب …نمی تونن بپیچونن طرفدار ها رو…دست شون رو شده.

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   مطمئن باش اگه چیزی باشه تا قبل انتشار معلوم میشه…چون کلا سری آرکهام بازی نیست که بتونه یه چیزو تو خودش نگه داره