اولین تریلر از سریال Lucifer

توسط : در تاریخ : سه شنبه, می 12th, 2015

در حال حاضر ساخت یک فصل کامل به سفارش Vertigo در شبکه FOX از عنوان لوسیفر قطعی شده است و امروز این شبکه یک تریلر از عنوان پایلوت منتشر کرده تا آشنایی مخاطبان با فضای کلی مجموعه باشد.

در خلاصه این سریال آمده:

برگرفته از کاراکترهایی خلق شده توسط نیل گیمن، سم کیت و مارک درینگربرگ، لوسیفر داستان فرشته طرد شده را روایت می‌کند. خسته و ناراحت در نقش ارباب جهنم، لوسیفر مورنینگ استار (با بازی تام الیس) تخت پادشاهیش را ترک گفته و به لس آنجلس بازگشته، جایی که یک کلوپ لوکس(با نام لوکس) را اداره می‌کند.

دلفریب، کاریزماتیک و به طرز شیطانی‌ای خوش قیافه، لوسیفر از دوران بازنشستگی خود لذت می‌برد. با افراط در علاقیاتش در نهایت در بیرون از کلوپ خود ستاره زن پاپی به طرز وحشیانه‌ای به قتل می‌رسد. با این قتل، لوسیفر بعد از میلیون‌ها سال احساس عمیقی از بیداری را درونش حس می‌کند. احساس ترحم؟ همدردی؟ تنها این افکار -و همچنین یکی از بهترین دوستانش و محرم اسرار او با نام میز (با بازی لزلی آن برندت) و شیطانی شریر که در قالب زنی زیبا درآمده-  او را آشفته می‌سازد.

این قتل توجه یکی از بازرسان بخش آدمکشی مرکز پلیس لس آنجلس با نام کلوئی دنسر (با بازی لارن جرمن) را به خود جلب می‌کند که در ابتدا اعتنایی به لوسیفر نمی‌کند اما بعد مجذوب استعدادش در بیرون کشیدن رازهای انسان‌ها و اجرای عدالت در برابر افراد جانی می‌شود. همچنان که این دو برای حل معمای قتل ستاره پاپ با یکدیگر همکاری می‌کنند لوسیفر مجذوب ذات خوب کلوئی می‌شود و به این فکر می‌افتد که شاید هنوز هم فرصتی برای رهایی روح خودش از شیطان باشد. در همین زمان فردی با نام آمنادیل (با بازی دی‌بی وودساید) مأمور می‌شود تا لوسیفر را به دنیای زیرین بازگرداند.

لوسیفر در سال ۲۰۱۶ از شبکه FOX شروع به پخش خواهد کرد.


  • i love hitler
   در پاسخ به i love hitler

   تریلرش که قشنگ بود-امیدوارم سریالش هم باحال باشه

  • The Flash
   در پاسخ به The Flash

   whats you name?

   lucifer

   the devil?

   exactly

   فقط از این قسمت خوشم اومد 😐

  • Aron
   در پاسخ به Aron

   کسی میتونه بگه منظور از پدر چیه ؟ یا اینکه لوسیفر چرا به جای گمراه کردن آدما بهشون کمک میکنه ؟ یا کلاّّ فلسفه داستان چیه ؟ اگه جواب بدین ممنون میشم
   ( البته قصدم توهین یا چیز دیگه ای نیست ، فقط چون از تریلر خوشم اومده میپرسم )

   • T.D.N
    در پاسخ به Aron

    منظورش از پدر خداست . و در کل لوسیفر در کمیک ها علاوه بر شرارت مقداری خوبی هم داره ولی ظاهرا توی این سریال زیاد از حد خوبش کردن و فلسفه خاصی نداره که بخواد دینی رو تحریف کنه فقط تنها راه تبدیل داستان لوسیفر به سریال اینه اونم مثل بسیاری از شخصیت های کامیک در هر قسمت یک داستان موقت داشته باشه و یک داستان کلی که به صورت جزیی تعریف بشه

   • پوریا آریایی
    در پاسخ به Aron

    منظور لوسیفر از پدر، پرزنس هست خدای دنیا دی‌سی و کسی که لوسیفر رو خلق کرده.لوسیفر اولین موجودی هست که توسط پرزنس خلق میشه.
    از طرف دیگه لوسیفر هیچ وقت انسان ها رو گمراه نکرده، و حتی اندازه سر سوزن به جهان ما انسان ها اهمیت نمیده.تو سریال هم هیمنطوری خواهد بود احتمال بسیار ولی دیگه خبر از اون تیپ فلسفی لوسیفر خبری نیست بلکه شاهد یه لوسیفر خوشگذرون و باحال رو میبینم.

    • Aron
     در پاسخ به پوریا آریایی

     فرشته های دیگه ای هم تو داستانش هستن ، مثل مایکل ، ازرائیل ، گابریل ؟ شیطان (satan) هم خودشه یا یکی دیگه ؟
     ( من دارم بر اساس هفت پادشاه جهنم دانته میگم ، از پادشاهای دیگم چیزی تو داستاناش هست )

    • علیرضا
     در پاسخ به پوریا آریایی

     به نظر من منظورش از پدر خداست چون تو مسحیت سه خدا داره پدر پسر روح مقدس. خدا هم معمولاً به پدر گفته مشه (البته همشون با هم خدا میشن) از طرف دیگه تو اناجیل اومده ملاعکه پسران و دختران خداوندند.

  • vertigo
   در پاسخ به vertigo

   یه سوالی داشتم از دوستان
   این لوسیفر به کمیکای سند من ربطی داره یا کلا یه چیزه دیگست؟

   راستی یه سوالی نیمه بی ربط هم دارم کنستانتین هم مگه واسه دی سیه و به اررو ربطی داره؟

   • i love hitler
    در پاسخ به vertigo

    سند من واسه ماروله و ربطی به لوسیفر نداره-لوسیفر زیرمجموعه ی دی سی و ورتیگو هستش
    کنستانتین و ارو هر دو واسه دی سی هستن ولی فکر نکنم به هم ربط پیدا کنن

    • هومن
     در پاسخ به i love hitler

     دوست عزیز اون سند من مارول با این فرق داره دی سی هم سند من داره که اتفاقا تو همین سایت راجبه اون مقاله هم هست میتونی مطالعه کنی

   • هومن
    در پاسخ به vertigo

    نمیدونم ربط داره یا نه ولی باید به سند من ربط داشته باشه احتمالا ولی مطمئن نیستم

   • پوریا آریایی
    در پاسخ به vertigo

    لوسیفر اصلش مال همون سندمن هست، اولین بار توسط نیل گیمن در مجموعه سندمن معرفی شد اینقدر این کارکتر خوب و جالب بود که بعدها یک کمیک جدا نیز هم براش ایجاد شد که نظر بسیاری از منتقدین به خودش جذب کرد.

    بعد دوستان لطفا اطلاعی از چیزی ندارید لطفا نظر ندید بدتر باعث گمراهی دیگران میشید با حرفهاتون.

    • پوریا آریایی
     در پاسخ به پوریا آریایی

     در خصوص ارتباط با عنوان نیل گیمن باید بگم خیر نداره، چون لوسیفر شخصیتی هست که خودش یک عنوان جدا داره.شاید شاهد ظهور بعضی از شخصیت های سندمن باشیم تو سریال ولی احتمالش خیلی کم هست.

  • batman
   در پاسخ به batman

   این مربوطه به همون سند من که توش مرگ و رویا و بقیه خانواده اندلس ها هستن؟

لوسیفر مورنینگ‌استار Lucifer Morningstar

img

او زمانی پرافتخارترین و زیباترین فرشته هستی بود. لوسیفر بعد از سرکشی توسط پیشگاه یا Presence (نماینده‌ای از خدا در کمیک‌های دی‌سی) برای حکمرانی بر جهنم به آنجا فرستاده می‌شود. بعد از فرمانروایی در جهنم به مدت 10 میلیون سال او برای رهایی از تقدیرش که «یاهوه» برایش طرح ریزی کرده بود آن‌جا را ترک می‌گوید.