«انتقامجویان: عصر اولترون» فیلمبرداری خود را آغاز کرد

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, فوریه 12th, 2014

«انتقامجویان: عصر اولترون» کار فیلمبرداری خود را در ژوهانسبورگ آغاز کرد. تیم تولید فیلمبرداری را تا دو هفته در آنجا ادامه می‌دهند.

بعد از آنکه خبر رسید که فیلم در آفریقای جنوبی فیلمبرداری می‌شود بسیاری به این احتمال دامن زدند که احتمالاً «واکاندا» در فیلم حضور داشته باشد. ولی حالا خبر می‌رسد که ژوهانسبورگ به عنوان خود ژوهانسبورگ در فیلم حضور خواهد داشت نه به عنوان مکانی دیگر. کره‌ی جنوبی و ایتالیا نیز جزو لوکیشن‌های فیلمبرداری هستند.

فیلمبرداری شامل چند صحنه‌ی اکشن خواهد بود. به نظر می‌رسد که ۱۰ دقیقه‌ی ابتدایی فیلم در ژوهانسبورگ می‌گذرد، جایی که «انتقامجویان» در مقابل «بارون وان استراکر» می‌جنگند که گفته شده وی آن‌ها را با «کوئیک سیلور» و «اسکارلت ویچ» آشنا می‌کند. خواهر و برادری که آرون تیلور-جانسون و الیزابت اولسن نقششان را ایفا می‌کنند.

همچنین معلوم شده که ستارگان فیلم از جمله رابرت داونی جونیور، کریس همسوورث، کریس اوانز، مایک روفالو و اسکارلت جوهانسون در فیلمبرداری حضور نداشته‌اند. احتمالاً این بازیگران بعداً فیلمبرداری صحنه‌های خود را آغاز کنند.

انتقامجویان: عصر اولترون همچنین شامل بازیگرانی چون ساموئل ال جکسون در نقش «نیک فیوری»، پل بتانی در نقش «ویژن» و جیمز اسپیدر در نقش «اولترون» می‌شود. چگونگی ارتباط دو شخصیت آخر هنوز معلوم نیست. این فیلم در تاریخ ۱ می ۲۰۱۵ به نمایش در می‌آید.