انتشار تصاویر جدید بازیگر نقش آنانسی در سریال خدایان آمریکایی

توسط : در تاریخ : شنبه, مارس 11th, 2017

شبکه Starz’s TV که مدتی است کار ساخت سریالی تلویزیونی با اقتباس از رمان خدایان آمریکایی به نویسندگی نیل گیمن را آغاز کرده، به تازگی تصاویر جدیدی از حضور اورلاندو جونز- Orlando Jones در نقش Mr. Nancy  را منتشر کرده است. آن‌طور که از تصاویر منتشر شده بر می‌آید، نتیجه کار امیدوار کننده به نظر می‌رسد.

american-gods-first-look-orlando-jones

جونز یکی از طرفداران قدیمی رمان خدایان آمریکایی اثر گیمن بوده است. وی دلیل علاقمندی خود به بازی در این نقش را همین موضوع عنوان می‌کند. جونز در مصاحبه‌ای با مجله ونتی فر- Vanity Fair اعلام کرده بود:

برای بازی در این نقش خیلی هیجان زده‌ام. این شخصیت یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های زندگیمه. باور همچین موقعیتی تا مدت‌ها برام غیرممکن بود. هنوزم باورش برام سخته و احساس گیجی می‌کنم.

جونز خارج از دنیای سایفای و فانتزی نیز با شخصیت Anansi آشنایی کاملی داشته است:

من در شهر موبیل ایالت آلاباما، مهد اصلی جشن‌های ماردی گرا، به دنیا اومدم. آنانسی یکی از اون شخصیت‌هایی است که تونست ازسیستم  تجارت برده نجات پیدا کنه. تجارتی که از غرب افریقا شروع و تا اینجاهام کشیده شد و به طور جدی تو بخش‌های جنوبی امریکا پخش شد. spider god یا همون خدای حقه باز یکی از اون داستانایی بود که پدر پدربزرگم هروقت می‌خواستم ازش سیگار کش برم، برام تعریف می‌کرد.

american-gods-header

از طرفی دیگر احتمال ساخت و پخش اسپین‌آف این سریال با محوریت Anansi حتی پیش از پخش سریال اصلی نیز وجود دارد. طبق صحبت‌های جونز، سازندگان این سریال یعنی برایان فولر و مایکل گرین در زمان پرداختن به شخصیت آنانسی، نیم نگاهی به کتاب پسران آنانسی که اسپین آف کتاب خدایان آمریکایی محسوب می‌شود نیز داشته‌اند. جونز این‌طور ادامه داد:

من دوست دارم تو هر اسپین‌آفی که برای این سریال بسازند، بازی کنم. من خیلی خوش‌شانس بودم، این سریال هیجان‌انگیزترین و خارق‌العاده‌ترین تجربه من در دوران بازیگریم بوده؛ تا اونجایی که بتونم به این کار ادامه می‌دم.

اولین قسمت از سریال خدایان آمریکایی در تاریخ ۳۰ آوریل پخش خواهد شد.