انتشار تصاویر جدیدی از فیلم «لوگان»

توسط : در تاریخ : دوشنبه, ژانویه 16th, 2017

با کمتر از هفت هفته مانده تا آغاز اولین اکران فیلم لوگان و نیز آخرین نقش آفرینی هیو جکمن در نقش ولورین، تبلیغات پیرامون این فیلم شدت گرفته و بی‌شک این روند تا نمایش آخرین تریلر فیلم نیز ادامه خواهدداشت. اندک زمانی پس از انتشار خلاصه داستان و پیش‌نمایش کوتاهی از موسیقی فیلم، حال جیمز من‌گولدِ(James Mangold) کارگردان تصاویر جدیدی از شخصیت‌های اصلی فیلم منتشر کرده‌است.

logan-x23-header

تصاویر منتشرشده طی توئیت‌های شبانه کارگردان، شامل تصاویری از هیو جکمن در نقش لوگان، پاتریک استوارت در نقش چارلز اگزاویر و دافنه کین در نقش لورا یا همان X-23 هستند.

logan-prof-x

اگرچه از تصاویر منتشر شده چیز زیادی دستگیرمان نمی‌شود، اما تهیه‌کنندگان به‌شدت تأکید دارند «لوگان» به فیلم‌های دیگر مجموعه مردان اِکس و یا حتی فیلم‌های سوپرهیرویی دیگر تا به امروز کوچکترین شباهتی ندارد. عکس‌ها فاقد هرگونه جلا و صیقل می‌باشند و از زرق و برق فیلم‌های قبلی اثری در آنها دیده نمی‌شود. برای مثال استوارت در نقش پروفسور اِکس، به مردی که قوی‌ترین ذهن دنیا را داشته و می‌تواند ناانسان‌های مختلف را بدنبال خود بکشد، کوچکترین شباهتی نداشته و بیشتر پیرمرد نحیفی را به ذهن تداعی می‌کند که با سال‌های باقیمانده عمرش در حال دست و پنجه نرم کردن است.

در نهمین و به احتمال قوی، آخرین نقش آفرینی هیو جکمن در نقش ولورین، شاهد وقوع حوادث فیلم در آینده نزدیک، درواقع چند سال پس از خاتمه وقایع فیلم مردان ایکس: روزهای گذشته آینده(X- Men: Days of Future Past) هستیم. در این فیلم، لوگانی خسته و درمانده را می‌بینیم، که قدرت التیام‌بخشی‌اش در حال نابودی است و به مراقبت از پرفسور اگزاویر بیمار در مخفی‌گاهی در مرز مکزیک مشغول می‌باشد. لوگان سعی دارد از انظار مخفی بماند، هرچند تلاش‌های وی همزمان با ظهور ناانسانی از جنبه تاریک نیرو نتیجه عکس خواهند داد.

logan-wolverine

منبع: CBR