انتشار اولین تریلر کامل دردویل

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, فوریه 4th, 2015

به‌روزرسانی: زیرنویس فارسی اضافه شد.

همانطور که انتظار میرفت، اولین تریلر بلند و کامل از مجموعه آینده مارول یعنی دردویل که قرار است به زودی از شبکه مجازی نتفلیکس پخش بشود منتشر شد.

در این تریلر، در نهایت ببیندگان چارلی کاکس را در نقش ابرقهرمان کور ما یعنی دردویل (مت مورداک) را کنار سایر بازیگران میبینن. فصل اول دردویل به نظر میرسد ریشه داستان این ابرقهرمان ما را نشان میدهد از وکیل کور تا محافظ جهنمی نیویورک.

screen-shot-2015-02-03-at-12-07-53-pm-121078

* دانلود با کیفیت بالا و HD *
دریافت زیرنویس فارسی

مجموعه دردویل به گفته نتفلیکس و مارول رسما بخشی از جهان سینمایی مارول است، و آغازگر اولین مشارکت گسترده مارول با شبکه مجازی نتفلیکس می‌باشد، پس از دردویل قرار است سه عنوان دیگر به نام‌های جسیکا جونز، لوک کیج و ایرون فیست از سوی نتفلیکس ساخته بشود، که در آخر این چهار عنوان سریالی و این چهار ابرقهرمان دنیا مارول در کنار یکدیگر عنوان سریال مدافعان را میسازند که این عنوان قرار است از سوی شبکه نتفلیکس پخش بشود.

چارلی کاکس در این مجموعه نقش دردویل و مت مورداک را برعهده دارد، دوبرا آن ول به عنوان کارن پیچ، وینسنت دن آفریو به عنوان ویلسون فیکس، الدن هنسون به عنوان فیگ نلسون، و رورزاریو داوسون به عنوان نرس نایت قرار است در این مجموعه سیزده قسمتی ایفایی نقش بکنند. این سریال توسط شبکه مجازی نتفلیکس در تاریخ ۱۰ آوریل به طور کامل منتشر می‌شود.