امکان اضافه شدن یک کارکتر کلاسیک دی سی به سریال لوسیفر

توسط : در تاریخ : جمعه, دسامبر 23rd, 2016

با اینکه اکثر طرفداران دلشان را برای کنستانتین صابون زده اند، شورانر سریال لوسیفر، خانم «ایدلی مودراویچ Ildy Modrovich» در اینباره میگوید: “هرگز نگید هرگز، ولی در حال حاضر برنامه ای برای اون (کنستانتین) نداریم.” اما او در ادامه از یکی از کارکتر های کلاسیک تاریخ دی سی نام برد : “ممکنه سر فرصت کارکتر «کین Cain» (قابیل) به سریال بیاد.”

بر اساس پیشینه کارکتر در انجیل، کین توسط خالقانش، «باب هینی Bob Haney»، «جک اسپارلینگ Jack Sparling» و «جو اورلاندو Joe Orlando » در کمیک «خانه ی رمز و راز House of Mystery» شماره ۱۷۵ در سال ۱۹۶۸ معرفی شد. او نقش یک  «میزبان Host» را داشت. برادر او، «آبل Abel» (هابیل) هم یک سال بعد در کمیک «خانه ی اسرار House of Secrets» در نقشی شبیه به کین حضور پیدا کرد. حتی پس از کنسل شدن عناوین مربوطه، این دو برادر در کمیک های مختلف بویژه سری سندمن حضور داشتند، گرچه حضورشان اغلب در نقش دو «آرامه خنده دار Comic relief» بود.

کین جاودانه است و توسط نشانه ای که خدا روی پیشانی اش قرار داده، از خطرات در امان است. دلیل این نشانه این بود که «مورفیس Morpheus» او را بعنوان یک نماینده به جهنم برای دیدن لوسیفر فرستاده بود.

ادامه سریال لوسیفر، با بازی «تام الیس Tom Ellis» در نقش حکمران سایق دوزخ که تاج و تختش را رها کرد تا در لس آنجلس یک کلاب شبانه را مدیریت کند و به پلیس لوس آنجلس کمک کند، در تاریخ دوشنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۵ پخش خواهد شد.