المان‌هایی از سریال Arrow در کمیک آن

توسط : در تاریخ : سه شنبه, اکتبر 8th, 2013

کسانی که کمیک Green Arrow جف لمیر و اندرو سورنتینو را دنبال می‌کنند می‌دانند که در پایان قسمت ۲۴ کمیک‌بوک Green Arrow شاهد حضور کاراکتر «جان دیگل» بودیم، کاراکتری که برای اولین بار برای سریال این عنوان خلق شد، اما ظاهراً باید منتظر المان‌های بیشتری نیز باشیم.

جان دیگل در کمیک و سریال Arrow

«جان دیگل» در کمیک و سریال

با شروع شماره‌ی ۲۴  کمیک، جف لمیر نویسنده‌ی این کمیک در این رابطه می‌گوید که کمیک‌بوک این مجموعه المان‌های بیشتری را از سریال آن که در شبکه CW پخش می‌شود خواهد گرفت که شامل اولیور کویین، شخصیت اصلی نیز خواهد شد.

طبق صحبت های لمیر در مصاحبه‌ی ویدیویی خود با سایت CBR در کامیک کان سن دیه گو، او به این مسئله اشاره کرد که آغاز فصل دوم سریال که همزمان با شروع قسمت ۲۴ کمیک هم خواهد بود قرار است ارتباطی برای شروع فصل دوم در آرک او باشد.

او همچنین گفت که قرار است المان‌ها و شخصیت‌هایی را از سریال به دنیای DC پیوند دهد و کمیک داستان یکسان با سریال نخواهد داشت و فقط شخصیت ها با سریال یکسان هستند و در همان زمان نیز به حضور شخصیت دیگل در کمیک نیز اشاراتی داشت. برای مشاهده‌ی ویدئوی این مصاحبه به این آدرس مراجعه کنید.

اما قطعاً المان دیگری که از سریال این سری برگرفته شده است، شخصیت فیلیسیتی اسموک است که در اصل در کمیک‌های Firestorm معرفی شد و در سریال Arrow نقش ثابتی را به عهده گرفت.

شخصیت دیگل نیز در سریال پیش زمینه‌ی داستانی گروه A.R.G.U.S، Suicide Squad و Blackhawks را دارا است، گروه‌هایی که هم‌اکنون همگی در دنیای New 52 دی‌سی حضور دارند.

فصل دوم سریال Arrow از نهم اکتبر شروع به پخش می‌کند، می‌توانید تریلرهای این فصل را از این‌جا و این‌جا دانلود کنید.