اقتباسی دیگر

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, فوریه 13th, 2013

تیزری که دیروز مارول منتشر کرد باز هم اقتباسی از کاور شماره ۵۰ اسپایدرمن است که پیتر ناامید از اسپایدرمن بودن قهرمان درون خود را ترک کرد، اما این بار پیتر پارکری در کار نیست، این مایلز مورالز نوجوان است که از اسپایدرمن بودن دست می‌کشد.

بعد از مرگ اسپایدرمن در سری آلتیمت هیچ کس فکر نمی‌کرد تا مایلز مورالز هم روزی از اسپایدرمن بودن خسته شود، آن هم به این زودی.

Ultimate Comics Spider-Man #23اما آن چه که مسلم است مایلز با وجود هواداران جدیدی که به دست آورده هیچ کجا نمی‌رود، تنها چیزی که درباره‌ی این تیزر اهمیت دارد دلیل استعفای اوست. و این هم عنوان این تیزر:

داستانی که پشت این تیزر است خوانندگان را به گریه خواهد انداخت، چه دلیلی باعث شده که او از نقشش در قالب اسپایدرمن کناره‌گیری کند، ماه می این موضوع را بفهمید، در شماره‌ی ۲۳ «اسپایدرمن نهایی».

اشاره‌ی کوچکی اینجا در نقدهای ماه اول فوریه به دلیل این کار شد و گمانه‌زنی‌ای از سوی ما صورت گرفت، نظر شما چیست؟ دلیل این کار چه می‌تواند باشد؟

 


  • پیشگو
   در پاسخ به پیشگو

   از شماره چند به بعد بخونیم ؟
   مینی‌سری اسپایدرمن‌ها رو که میخوندم از شخصیت مایلز مورالز خوشم اومد. و بدم نمیاد باز بخونم ازش.

   • MEHRAN
    در پاسخ به پیشگو

    دقیقن یادم نیست ولی فک کنم شماره ۱۶۰ بود که قضایای مرگ اسپایدرمن شروع میشه، بعدش Ultimate Comics Fallout رو بخون که داستانای بعد مرگ پیتر و آخرین شمارش فک کنم مایلز معرفی میشه، بعدش دیگه Ultimate Comics All New Spiderman که نشون میده مایلز مورالز چه جوری اسپایدرمن میشه و این حرفا. اینا رو حتمن بخون یهو نرو از سری جدید شروع کن.
    داستان‌نویس که بندیسه، اصلن حرفی درش نیست.
    طراحیا هم خیلی خوبه ، اون سری که پیتر میمیره طراح مارگ بگلیه ولی سری مایلز اولش سارا پیچلیه، بعدش دیوید مارکز که خدایی کاراشون خیلی خوبه، زیاد تو نقدا در مورد خوب بودن طراحی ها صحبت شده، در کل الان اگه میخوای یه سری اسپایدرمن خوب رو شروع کنی همین به شدت توصیه میشه.
    سری اسپایدرمن‌ها هم اوایل شروع سری جدید اومد که نشون میده پیتر از دنیای خودش میره تو دنیای مایلز و اینا همدیگه رو میبینن، نکتش اینه که طراح سارا پیچیلیه ولی به شخصه طراحی دیوید مارکز رو خیلی بیشتر دوست دارم، البته پس زمینه‌هاش یه ذره کم جزئیاته کلن ضعفش اینه که فضا خیلی خلوته، بخونی متوجه میشی چی میگم.

    • پیشگو
     در پاسخ به MEHRAN

     یوهاهاهاها :دی
     دقیقا برعکس عمل کردم. :دی
     Ultimate Comics All New Spiderman رو از شماره یک دانلود کردم و دارم میخونم. خیلی خوبه. :دی
     پشیمون هم نیستم که قبلیا رو نخوندم و اینو شروع کردم. :دی
     مرسی بابت معرفی ها. 🙂

     • MEHRAN
      در پاسخ به پیشگو

      ممنون که گوش کردی:دی
      خب ربطی نداره ولی مرگ پیتر پارکره هر چی باشه. یعنی واجب‌الرید:دی

      • پیشگو
       در پاسخ به MEHRAN

       خوب… خوندم همه اولتیمیت اسپایدرمن رو.
       بعضی جاهاش نیاز به توضیح داره، ولی در کل قابل فهم بود و نیاز نداشت چیز دیگه ای بدونیم. فقط لازم بود بدونیم اسپایدر من مرده. همین.
       و اینکه دوست داشتم. طراحی ها خیلی خوب بود. داستان هم خوبه. دیالوگها هم خوبن.
       و چقدر دو صفحه ای داره…
       راضی بودم در کل. 🙂