اعلام بازیگر زن اصلی اقتباس SyFy از «Happy»

توسط : در تاریخ : شنبه, ژانویه 21st, 2017

شبکه ی سای فای به تازگی بازیگر لی لی میروجنیک را به عنوان شخصیت اول زن پایلوت «Happy» اعلام کرد که همراه با ستاره ی مرد سریال، کریس ملونی بازی خواهد کرد.
سریال براساس کمیک بوکی به همین اسم، منتشر شده توسط Image Comics و به نویسندگی گرنت موریسون و طراحی دریک رابرتسون است.
پیش از این اعلام شده بود که ملونی در نقش میک ساکس، کارآگاهی که به یک قاتل مزدور تبدیل می شود بازی می کند و به تازگی اعلام شد که میروجنیک نقش دِت را ایفا می کند. مردیث مکارتی، شخصیتی که «یک کارآگاه جنایی سر سخت در یک دنیای مردانه» توصیف شده است.

iphone360_965389
سریال نیک ساکس را دنبال می کند که شخصیتش یک پلیس سابق فاسد است که تبدیل به یک آدمکش می شود که راهش را در دنیایی پر از «قتل های اتفاقی، روابط جنسی بی روح و خیانت» باز می کند.
میروجنیک را شاید بخاطر کارش در فیلم هایی مانند Cloverfield و Friends with Benefits بشناسید، او همچنین در سریال های تلویزیونی مانند Person of Interest و Grimm حضور داشته است.
کاگردانی پایلوت را برایان تایلر و نویسندگی را موریسون برعهده دارد که البته این دو به همراه نیل مورتیز، پاوون شتی و توبی جاف، تهیه کننده ها اجرایی هستند.
این سریال دومین پروژه ی در حال پیشرفت موریسون است، چرا که او برروی اقتباس کوچکی نیز از Brave New World برای سای فای کار می کند.