اظهارات جالب «جرد لتو» درباره‌ی جوکر و درجه سنی «جوخه‌ی انتحاری»

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 10th, 2016

«جرد لتو» بازیگر نقش جوکر در فیلم تازه اکران شده‌ی جوخه‌ی انتحاری، طی مصاحبه‌ای اظهارات جالبی درباره‌ی نقش خود و درجه سنی این فیلم داشته است.

چند روزی از اکران فیلم جوخه‌ی انتحاری می‌گذرد. فیلمی که خیلی به مذاق منتقدان خوش نیامد و نمرات ضعیفی از آن‌ها دریافت کرد. حال بعد از این همه جنجال جرد لتو طی مصاحبه‌ای اعلام کرده است که آرزو داشته این فیلم درجه سنی بزرگسال را دریافت کند و همینطور از حذف شدن صحنه‌های زیادی از جوکر گله کرده است. او گفت:

من همیشه این آرزو را داشتم که این فیلم درجه‌ سنی بزرگسال (R) را دریافت کند. به نظر من اگر یک فیلم ابرقهرمانی مستحق دریافت این درجه سنی باشد، باید درباره‌ی شخصیت‌های شرور و ضدقهرمان باشد.

نکته‌ی حائز اهمیت این است که دیوید آیر، کارگردان فیلم اعلام کرده بود که همیشه سعی و هدفش ساخت فیلمی با درجه سنی ۱۳ سال بوده است!

4bf48c99c9597cd9a9fe28232886a4c2

لتو در ادامه‌ی مصاحبه‌ی خود به حذف بیشمار صحنه‌های جوکر از کات نهایی فیلم گله کرده است. البته لتو تنها معترض به این تصمیم نبوده است چرا که بسیاری از هوادارن نیز از این موضوع ناراحت و گله مند بودند. لتو در اینباره گفت:

به نظر من صحنه‌های بسیار زیادی از جوکر گرفته شده است که می‌توان از آن برای ساخت یک فیلم مستقل استفاده کرد! من در همه‌ی صحنه‌ها سعی کردم که جوکری عالی و وفادار را به نمایش بگذارم اما بسیاری از این صحنه‌ها در فیلم نیستند. من از شما می‌پرسم، صحنه‌ای از جوکر برای حذف کردن باقی مانده است؟! اگر فردا من بمیرم، شاید استودیو اون‌ها را منتشر کند!

 


جوکر Joker

img

جوکر، شاهزاده دلقک جرم و جنایات، دشمن دیرین بت‎من، استاد هرج و مرج با آن لباس 3 تکه بنفشش و خنده‎هایی زیرکانه. او بیشتر از هر دشمن دیگری بت‎من را تا پای جنون کشانده است. نام، خاستگاه و انگیزه‎‎ی جوکر هنوز هم یک معماست.