اطلاعات تکمیلی هفته‌ی اسپایدرمن برتر

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آوریل 7th, 2013

هفته‌ی پیش اطلاعاتی از تیزری منتشر شده از مارول در اختیار شما قرار دادیم و وعده دادیم که منتظر اطلاعات تکمیلی در این هفته باشید، حال مارول از تمامی آن تیزرها پرده‌برداری کرد.

انتشار کمیکی تحت عنوان «کارنیج برتر»

SuperiorCarnage_1_Cover

کمیکی با نویسندگی کوین شینیک و طراحی استفن سگُویا.

سانا آمانات سردبیر این کمیک گفت:

این داستان کارنیج، داستانی است که تلنگری به کسانی که آن را می‌خوانند دارد، چیزی که کوین و استفن برای این کاراکتر در نظر دارند هیچ شباهتی به داستان‌های قبلی کارنیج ندارد، این کمیک چیزی است که مدت‌ها طرفداران منتظر آن بودند، اگر می‌خواهید بدانید چرا مردم اینقدر کارنیج را دوست دارند، به سراغ این کتاب بروید.

شینیک نیز در همین کنفرانس گفت:

بسیار هیجان‌زده‌ام که بروی کارنیج برتر کار می‌کنم. خیلی کم پیش می‌اید که مخاطبان در مورد کاراکتری جمله‌ی “تا حالا اونو اینجوری ندیده بودم” رو به کار ببرن اما من و استفن طرحهایی قوی برای این کار برای زمانی که جادوگر کارنیج را به یک مأمور خبیث تبدیل می‌کند در نظر داریم همان‌طوری که اونجرها ونوم را به یک مأمور خوب تبدیل کردند. به علاوه این‌که الان کلوتس کسدی به طور قطع لوبوتومایز شده است، خوانندگان (و البته جادوگر) با هیولایی بسیار متفاوت و دور از انتظارشان روبرو خواهند شد.

کارنیج برتر در قالب مینی سری‌ای ۵ قسمتی و با طرح جلدی از کلیتون کرین در جولای ۲۰۱۳ منتشر خواهد شد.


 «اسپایدرمن برتر متحد می‌شود»

SuperiorSpiderManTeamUp_1_Cover

این کمیک که نام آن اسپایدرمن برتر متحد می‌شود است به داستان اتحاد اسپایدرمن برتر با کاراکترهای یونیورس مارول و سپس مبارزه با آنها می‌پردازد. کمیکی با نویسندگی کریستوفر یوست و طراح مهمان دیوید لوپز.

این کمیک قرار هست در ماه جولای جایگزین کمیک اونجینگ اسپایدرمن شود و مارول این نوید را داده که داستانهای زیبای یوست در سری اونجینگ در این کمیک زیباتر خواهد شد


شماره‌ی ۱۴ اسپایدرمن برتر

SuperiorSpiderMan_14_Cover-1

در این آرک داستانی که به نویسندگی دن اسلات و طراحی هامبرتو راموس خواهد بود، اسلات گفته است که دنیای اسپایدرمن برتر را از نو وضع می‌کند. اسپایدرمن قصد دارد تا با لباسی جدید به شادولند حمله کند و به کل این منطقه را پاکسازی کند، منطقه‌ای که محل جرم و جنایت تبهکارانی همچون کینگ‌پین و هاب‌گابلین است.

دن اسلات در مورد این کمیک گفته است که:

شماره‌ی ۱۴ تغییرات موثری را نشانه گرفته است، متفقینی جدید، ظاهری جدید و دستور کاری کاملاً جدید. اسپایدرمنی را شاهد خواهید بود که هرگز عملکردی اینگونه نداشته است. هفته‌ی اسپایدرمن را فراموش کنید! این کمیک آغاز عصر اسپایدرمن است!

این کمیک در ماه جولای منتشر می‌شود.


اطلاعات دیگر تیزر هفته‌ی اسپایدرمن برتر را در اینجا و اینجا بخوانید.