اطلاعات تازه از فصل چهارم «مردگان متحرک»

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آگوست 25th, 2013

در سه فصل اول سریال «مردگان متحرک» مرگ های زیادی رخ داده است. سوال اینجاست که آیا این روند در فصل چهارم کمتر خواهد شد؟

اولین تصویر از فصل چهارم مردگان متحرک

اولین تصویر رسمی از فصل چهارم مردگان متحرک

تهیه کننده ی اجرایی «مردگان متحرک» دیوید آلپرت در مصاحبه ای با AMC blog توضیح داد:

چیز فوق العاده ای که در مورد این سریال وجود داره اینه که جون همه ی شخصیت ها در خطره… هیچ کسی از این قاعده مستثنی نیست… یکی از سخت ترین کار ها کشتن شین بود. در کمیک، این اتفاق خیلی 

خیلی زودتر میفته و رابرت گفته بود که می خواد به این شخصیت شانس بیشتری برای زنده موندن بده. بنابراین تلاش برای فهمیدن این که مکان مناسب برای کشتن شین کجاست واقعاً سخت بود… اینجا توی اتاق تولید دیواری هست که روش نوشته «مردگان سپاسگذار ما» و روش عکس هایی از تمام شخصیت هایی که در تمام فصل ها کشته شده اند وجود داره. واقعاً یه جورایی باحاله چون: اولاً، به نوعی تاثیر گذاره و دوماً این که ما افراد زیادی رو در این سریال کشتیم.

وی در پاسخ این سوال که آیا تصاویر بیشتری در طول فصل ۴ به دیوار مرگ اضافه خواهد شد یا خیر، گفت:

اوه، قراره کلی آدم دیگه به این دیوار اضافه بشند.

بنابراین چطور قرار است کلی آدم دیگر بمیرند؟ آلپرت همچنین مشخص کرد:

من فکر میکنم که قراره شاهد تکاملی در زامبی ها باشیم، قراره یه دسته ی جدید از زامبی ها بیان و قراره ما شاهد تکاملی در مورد خطر انسان برای انسان باشیم. به این احتمال می پردازیم که تمدن مردم رو خیلی بیچاره تر میکنه و اون ها رو مجبور به انجام کارهایی میکنه که قبلاً فکرش رو هم نمی کردند.

با وجود این که ریک گریمز بسیاری از افراد را از وودبری به زندان آورد و خیلی از آن ها در فصل چهارم حضور ندارند قابل حدس است که از فصل چهارم کاراکترهای زیادی به فصل بعد راه پیدا نکنند. به نظر شما در فصل چهارم مردگان متحرک شاهد مرگ چه کسانی هستیم؟

فصل چهارم این سریال در روز یکشنبه ۱۳ اکتبر از شبکه‌ی AMC بروی آنتن می‌رود، همچنین امشب پیش‌نمایشی از این فصل پخش خواهد شد.


  • Mhrn
   در پاسخ به Mhrn

   جالب ترینش این بود که تو فصل آخر بیگ بنگ تئوری یکی از بزرگترین مرگ های سریال رو اسپویل میکرد شلدون :دی

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   امیدوارم حداقل پسر ریک نمیره

  • spider-man
   در پاسخ به spider-man

   فیلمای دیگش که خیلی با حال و ترسناک بودن باید بینم این چه جوری میشه.

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   واقعا سریال محشریه…
   خیلی زیباست.
   ممنون فرزان

  • micheal 09
   در پاسخ به micheal 09

   عاشق سریالشم. تریلری که در کامیک کان پخش شد فوقالعاده بود.
   تیکه ی “من فکر میکنم که قراره شاهد تکاملی در زامبی ها باشیم” این چیزیه که منتظرش بودم. زامبی ها داشتن اون ظاهر ترسناک اول سریال رو از دست میدادند. توی تریلر هم زامبی ها بسیار ترسناک و خطرناک تر بودند.
   یه نکته ی جالبی که در تریلر پخش شده در کامیک کان بهش برخوردم صحنه هایی بود که تشکیلات و محل استراحت دولت آمریکا رو نشون میده. بالاخره قراره به سوال هایی از قبیل : دولت آمریکا چطوری با این موضوع کنار اومده؟ یا رئیس جمهور و افرادش چی شدن پاسخ بده. همچنین ممکنه به منشا ویروس هم پرداخته بشه. ضمن اینکه تنش در تریلر بیداد میکرد مخصوصا صحنه حمله به زندان و گر افتادن تایریس بین لشکر زامبی ها فوقالعاده بود. معلومه با یه فصل عالی طرفیم.