اطلاعاتی از Season Pass «شوالیه‌ی آرکام»

توسط : در تاریخ : سه شنبه, می 5th, 2015

وارنر و راکستادی چندی پیش از انتشار یک Season Pass برای بازی آینده خود، «بتمن: شوالیه‌ی آرکام» خبر داد اما جزئیات زیادی از این Season Pass منتشر نشد تا به امروز.Batman: Arkham Knight

 

ابتدا مشخص شد این Season Pass دارای قیمت ۴۰ دلار خواهد بود و از فصل‌های داستانی متنوعی تشکیل شده است. در ادامه تمامی این DLC های موجود در این Season Pass را برای شما معرفی کرده‌ایم.

Batgirl

یک داستان پیش‌درآمد کاملاً جدید که در آن برای اولین بار در نقش بت‌گرل در محیطی کاملاً تازه حضور خواهید داشت. اولین تصویر از بت‌گرل را می‌توانید در پایین صفحه ببینید.

The Season of Infamy

با بتمن در ماموریت‌هایی کاملاً جدید حضور داشته باشید. ماموریت‌هایی با حضور ابرشروران افسانه‌ای، آرک‌های داستانی، ماموریت‌ها و خصوصیات جدید.

Gotham City Stories

در ماموریت‌های روایی در نقش متحدین اصلی بتمن ظاهر شوید. ماموریت‌هایی که خط داستانی آن‌ها را از قبل و بعد از وقایع «بتمن: آرکام نایت» روایت می‌کند.

Legendary Batmobiles with Themed Tracks

شناخته‌شده‌ترین بت‌موبیل‌های تاریخ ۷۵ ساله‌ی بتمن را در پیست‌هایی مخصوص به آن بت‌موبیل برانید. تمام بت‌موبیل‌ها در تمامی پیست‌ها قابل استفاده خواهند بود.

Crimefighter Challenge Maps

در نقشه‌های مبارزه‌ی جدیدی قرار خواهید گرفت، جایی که می‌توانید از خصوصیات ویژه‌ی بتمن و متحدینش استفاده کنید.

Character Skins

لباس‌هایی جدید برآمده از تاریخچه‌ی «نایتوینگ»، «رابین»، «بتمن» و «کت‌وومن».

 

داستان بازی بتمن: شوالیه آرکام ۱۲ ماه پس از وقایع «شهر آرکام» روایت می‌شود. حال جوکر مرده است و تمامی جنایتکاران حرفه ای شهر به رهبری مترسک دور هم جمع شده‌اند تا گاتام را غرق در آشوب و هرج و مرج سازند. مترسک بعنوان کسی که جرقه های اصلی داستان بدست او زده می‌شود تعدادی بمب در لابه لای شهر تعبیه کرده است و با پخش کردن گاز سمی که باعث ترس انسان می‌شود کاری کرده که همه مردم از شهر خارج شوند و تنها نیروی پلیس در شهر باقی بمانند. بتمن نیز بعنوان شوالیه این شهر وظیفه پاک سازی شهر از آشوب‌های بوجود آمده را دارد. اما دشمنی جدید انتظار او را می‌کشد…

همچنین اعلام شده است تاریخ انتشار این بازی از ۲ ژوئن به ۲۳ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۴) موکول شده‌ است و قرار است بر روی سه کنسول ایکس باکس-وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر منتشر شود.


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.