اطلاعاتی از جوکر دنیای سینمایی DC

توسط : در تاریخ : شنبه, مارس 14th, 2015

احتمالا این روزها متوجه شده‌‌‌اید که اخبار فیلم «جوخه‌‌‌ی انتحار» چقدر فراگیر شده است. از انتخاب «کینامن» گرفته تا مدل موی لتو و «دث‌استروک» جدید. اینک خبر جدیدی از جوکر این فیلم منتشر شده است.

طبق گزارش خبرنگار سایت موثق Latino Review جوکر جدید سینما قرار است شباهت زیادی به جوکر فرانک میلر داشته باشد. گفته شده منبع الهام این جوکر، همان جوکر کمیک «بازگشت شوالیه تاریکی The Dark Knight Returns» (برای اطلاعات بیشتر اینجا را مطالعه کنید.)خواهد بود. همانند بتمن بن افلک که از لحاظ استایل، طرح لباس و سن و سال بسیار به بتمن دنیای میلر درکمیک «بازگشت شوالیه‌ی تاریکی» شباهت دارد. همچنین گفته شده این جوکر قرار است بدنی لاغر، اما مناسب، با پوستی کاملا سفید داشته باشد و در تمام بدنش نشانه‌هایی از زخم دیده شود. همچنین گفته شده که اشارات زیادی به جنایات گذشته‌ی جوکر انجام خواهد گرفت که یکی از آن‌ها مرگ یکی از دستیاران بتمن به دست اوست.

و درآخر گزارش گفته شده که ما یکی از مخوف‌ترین دشمنان شوالیه تاریکی یعنی هوگو استرنج را درفیلم داریم و او روانپزشک جوکر درآکهام خواهد بود. هواداران احتمالا این کاراکتر را در بازی «شهر آرکهام» به‌خاطر دارند.

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید آیر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط همین شخص انجام خواهد شد. جوئل کینامن درنقش ریک فلگ، ویل اسمیت درنقش ددشات، جرد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت. آگوست ۲۰۱۶ این فیلم اکران خواهد شد.


  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   کم کم داره اشتیاقم برا دیدن این فیلم از B v S هم بیشتر میشه…….نه حالا که فکرشو میکنم اینطور نیست….

   اما خب فیلم جذابی باید باشه

  • detective
   در پاسخ به detective

   جوکر میلر، خیلی فرق داشت. همونطور که تو all-star batman and robin گفتش:
   They call me joker. But i’m not very funny
   تو بازگشت شوالیه تاریکی هم زیاد شوخ طبع نبود.
   اگه قراره تو فیلم خیلی شوخ طبع و خندان باشه پس هیچ فرقی با جوکر اصلی نداره و الکی هم میگن جوکر میلر. یا اینکه با اون کت و شلوار سفید میخواد نشونش بده.

  • Mr.J
   در پاسخ به Mr.J

   عالی میشه

  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   امیدوارم که هوگو استرنج کچل باشه، مثل ارکهام سیتی.
   حالا کی برای این نقش مناسبه؟

  • ِFear
   در پاسخ به ِFear

   پس اگه دنیای مشترک با بقیه فیلمای Dc باشه و جیسون تادو کشته باشه . چقد خوب میشه در اینده جیسون تاد هم تو یونیورس سینمایی Dc باشه.

  • amir
   در پاسخ به amir

   شرمنده که این سوال رو اینجا می پرسم چون خیلی مربوط نیست
   من تازگی کامیک killing joke بتمن رو خوندم و پایانش خیلی برام واضح نبود لطفا کسی می تونه برای من توضیح بده که در واقع چه اتفاقی افتاد؟
   بازم شرمنده که از موضوع اصلی خبر کمی منحرف شدم

   • ِFear
    در پاسخ به amir

    بخاطر همینه که این کمیک انقدر محبوب شد.

    • amir
     در پاسخ به ِFear

     منظورتون اینه که پایانش نا معلوم هست؟

     • ِFear
      در پاسخ به amir

      بتمن و جوکر پایانی ندارن دوباره جوکر میره زندان شیش ماه بعدم فرار میکنه حتی خود جوکر هم گفته پایانش معلومه بخاطر این معروف شد که اطلاعاتی از سرگذشت جوکر داد و اینکه یه روز بد چطور میتونه یه ادمو دیوونه کنه و در اخر کمیک بتمن هم خندید اینم عجیب بود(نمیدونم کدوم ترسناک تره خنده بتمن یا خنده جوکر؟) حتی این کمیک محبوب کارگردان بزرگ تیم برتون هم هست

  • amir.g
   در پاسخ به amir.g

   هیچ بتمنی کریستین بیل نمیشه

   • with great power comes great responsibility
    در پاسخ به amir.g

    ببین کربیستین بیل بازیگر خوبی بود برا بتمن ولی نولان بتمنی که ما میشناختیم نساخته بود بتمن خودش اینم در نظر بگیر ولی حداقلش اینه که صبر کنیم ببینیم بن افلک چیکار میکنه بعد نظر بدیم!

   • امیر مهدی
    در پاسخ به amir.g

    تو که بازی افلک رو ندیدی

  • Hooman
   در پاسخ به Hooman

   suicide squad از Batman vs Superman جذابتر شده
   هرچه زودتر دوست دارم جرد لتو رو تو گریم جوکر ببینم
   ای DC هم که هوادارا رو جون به لب کرده…واقعا که دارن خیلی اذیت میکنن
   انقدر لفتش میدن که دیگه یکدفعه خود فیلم قبل از تریلر بیاد بیرون!