«اسکات اسنایدر» کمیک «بتمن» را ترک می‌کند

توسط : در تاریخ : شنبه, ژانویه 23rd, 2016

«اسکات اسنایدر» که ۵ سال اخیر مشغول نوشتن کمیک «بتمن» با طراحی «گرگ کاپولو» برای دی سی کامیکس بوده، قرار است این عنوان را ترک کند.

در سپتامبر ۲۰۱۱، پس از این که دی‌سی کمیک‌هایش را ریلانچ کرد و آن‌ها را با برند New 52 منتشر کرد، «اسکات اسنایدر» نوشتن کمیک‌های بتمن را به عهده گرفت و تا به امروز ادامه داد. او پیش از این نویسنده عنوان ثانی بتمن یعنی «کمیک‌های کارآگاهی» بوده و آرک تحسین‌شده‌ی او با نام «آینه‌ی سیاه» او را به چهره‌ای مطرح در دنیای کمیک تبدیل کرد. حال به نقل از Bleeding Cool، او قرار است به این عنوان بازگردد.

این سایت دلیل رفتن «اسنایدر» را تغییر در زمان چاپ کمیک «بتمن» می‌داند. به گزارش این سایت قرار است عنوان «بتمن» پس از مدتی به صورت دو بار در ماه چاپ شود و «اسکات اسنایدر» از این تغییر چندان راضی نیست زیرا او را تحت فشار قرار می‌دهد و همچنین ممکن است بر کیفیت داستان نیز تاثیر بگذارد. هنوز معلوم نیست که آیا همکار طولانی مدت او، «گرگ کاپولا» نیز در «کمیک‌های کارآگاهی» به او می‌پیوندد یا نه. پیش از این اعلام شده بود که «کاپولا» قرار است برای مدتی کمیک «بتمن» را ترک کند تا با «مارک میلار» روی پروژه‌ی دیگری کار کند. شماره ۴۸ از کمیک «بتمن» نوشته «اسنایدر» و طراحی «کاپولو» ۳ روز پیش منتشر شد. طبق این اخبار، آرک «فوق سنگین» که «اسنایدر» هم اکنون دارد برای «بتمن» می‌نویسد آخرین داستان او برای این شخصیت در این سری کمیک خواهد بود.

منبع : ComicBook.com


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.