«اسپایدرگوئن» تازه در راه است!

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژوئن 25th, 2015

مارول قرار است پس از «جنگ‌های پنهان» عنوان محبوب خود را بازگرداند.

تیم خالق کمیک «اسپایدرگوئن» یعنی «جیسون لاتور» و «رابی رودریگز» قرار است داستان خود را بر روی این کمیک ادامه دهند و «اسپایدر گوئن» را در جهان کاملاً جدید، کاملاً متفاوت مارول بیاورند.

«لاتور» و «رودریگز» اولین بار این شخصیت را در کراس‌اور کمیک‌های اسپایدرمن با نام «دنیای عنکبوتی Spider-Verse» معرفی کردند و وی بلافاصله محبوب مردم و منتقدین شد. محبوبیت زیاد باعث شد که این تیم نویسنده و طراح کمیک اختصاصی «اسپایدر گوئن» را روانه‌ی بازار کنند. مجموعه‌ی «اسپایدرگوئن» پنج شماره دوام داشت تا اینکه رویداد «جنگ‌های پنهان» وضعیت معمول انتشار این شرکت را تغییر داد.

ماجراهای «اسپایدرگوئن» در یک جهان موازی روایت می‌شود جایی که «گوئن استیسی»، اولین عشق واقعی «پیتر پارکر»، توسط عنکبوتی رادیواکتیو گزیده می‌شود. پس از به دست آوردن قدرت‌های عنکبوت‌گونه او تبدیل به محافظ دنیای خود تبدیل می‌شود. طبق صحبت‌های لاتور «اسپایدرگوئن» در دنیای جدای خود باقی خواهد ماند ولی احتمال اینکه روزی پا در جهان ۶۱۶ اصلی مارول – که در آن دو اسپایدرمن داریم – بگذارد نیز کم نیست.

جالب است بدانید که ماجراهای «اسپایدرگوئن» فقط در قالب کمیک‌بوک‌ها روایت نمی‌شود و مارول قرار است اپاییز امسال از این شخصیت در بازی موبایل «رقابت قهرمانان Contest of the Champions» خود استفاده کند.