«استیون اِمِل» در سریال «افسانه‌های فردا»، با Goatee و بدون یک دست

توسط : در تاریخ : دوشنبه, فوریه 8th, 2016

قهرمانهای «افسانه‌های فردا» برای شکست دادن «وندال سویج» نه تنها به گذشته بلکه به آینده هم سفر خواهند کرد. زمانی که تیم در اپیزود ۶ فصل ۱ به سال ۲۰۴۶ سفر می کنند، «استیون اِمِل» در نقش «اولیور کویین» در آینده حضور خواهد داشت. و بله، اینبار با همان Goatee معروف.

«استیون امل» پیش از این اعلام کرده بود که هیچوقت او را سریال «پیکان» با Goatee «اولیور کویین» در کامیک‌ها نخواهید دید. حالا با گذشت ۳۰ سال او می‌تواند در سریال «افسانه‌های فردا» ریش معروف «اولیور کویین» را داشته باشد.

در این اپیزود «کانر هاک»(که پیش از این درباره حضورش در سریال نوشتیم) نیز حضور خواهد داشت. در کامیک‌ها او پسر «اولیور کویین» و دومین «پیکان سبز/Green Arrow» است.

«مارک گوگنهایم» به comicbook.com گفت:

«هر از چند گاهی، ما یک اپیزودی انجام می‌دهیم که کودک ۱۰ ساله درون من باید خودش را نیشگون بگیرد. ما نه تنها نسخه خودمان از «کانر هاک» را به دنیای‌مان معرفی می‌کنیم، بلکه نسخه سال ۲۰۴۶، «اولیور کویین» را نیز ملاقات می‌کنیم؛ و «استیون امل» قرار است دوباره این نقش را ایفا کند.»

همچنین ریش Goatee تنها قسمت آشنا برای طرفدارن کامیک نیست؛ همچنین «اِمِل» یک از اعضای بدنش را در ادای دینی به کار «فرانک میلر» از دست خواهد داد.

«گوگنهایم» گفت:

«در یک هدیه به طرفداران کامیک و اشاره یه کامیک «Dark Knight Returns»، «اولیور» دست چپش را از دست داده و ریش goatee دارد. فکر می‌کنم این قسمت دارای چیزهای خیلی جالبی است که تا به حال انجام نداده‌ایم.»

سریال «افسانه‌های فردا» پنجشنبه‌ها ساعت ۸ شب به وقت آمریکا از شبکه The CW پخش می‌شود.