استفان آمل: در بتمن علیه سوپرمن حضور ندارم

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 4th, 2014

استفن آمل بازیگر جوانی که برای سریال پیکان به شهرت قابل توجهی دست یافته است امروز در صفحه فیسبوک خود جواب تمام کسانی که برای او شایعه درست کرده‌بودند را داد. استفن آمل این‌چنین گفت:

هی بچه‌ها…من از تمام پشتیبانی و شور و شوف شما قدردانی می‌کنم، اما نه برای همه‌ چیز…منابع مرموزی پخش کرده‌اند که من قصد دارم در بتمن علیه سوپرمن حضور یابم اما باید بگم من قصد رفتن به بتمن علیه سوپرمن را ندارم.

البته باتوجه مصاحبه‌ها و صحبت‌هایی که آمل تاکنون داشته هیچ‌وقت نگفته که در فیلم لیگ عدالت حضور ندارد بلکه بسیار واضح گفته که دنیای فلش و پیکان درنهایت با لیگ عدالت ترکیب خواهد شد. (برای خواندن خبر به این لینک مراجعه کنید) همچنین چندی پیش یک بیلبورد تبلیغاتی از این سریال روی سقف یک سینما نصب شد که روی آن نوشته شده‌بود: “هدفی برای عدالت” از همین تصویر بود که سیلی از شایعات شروع شد:

aimforjustice

 


  • ali
   در پاسخ به ali

   “من برای عدالتم”؟؟؟؟؟
   فکر نمی کنید منظور “پیش به سوی عدالت” یا همچین چیزی باشه؟(با توجه به AIM)

  • فربد
   در پاسخ به فربد

   اون تاریخی که زیر بیلبورده هست چی؟

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   نگفتم دیروز که وصل شده
   تو سال ۲۰۱۲ وصلش کردن و دیگه شایغات شروع شد

  • پارسا
   در پاسخ به پارسا

   اصلا دنیای فیلم بتمن/سوپرمن به دنیای Arrow نمیخوره… همونطور که بتمنِ اون فیلم، قراره کمی سن و سال دار باشه، مطمئنا فلش و arrow هم در اون دنیا سن بیشتری از شخصیت های این ۲ سریال دارن. Arrow هنوز درگیر ریشه های داستان الیور کوئین هست و این الیور برای پیوستن به لیگ عدالت هنوز خیلی جوون هست. دیگه فلش که هیچی…

   هرچند تا ۲۰۱۶ که بتمن/سوپرمن بیاد، ۲ فصل دیگه از arrow گذشته … من خودم خیلی دوست دارم شخصیتی که چندسال توی تلوزیون دنبالش کردم، توی فیلمها هم ظاهر بشه. یه جورایی یه برنامه ریزی قشنگ رو نشون میده این حرکت. مثل مارول که دنیای تلوزیون و سینماش کاملا متصله… خلاصه اگه استفن امل رو توی فیلم جاستس لیگ ببینیم خیلی هم خوبه. ولی بعیده…